شعار
فلش

اطلاع رساني مركز بين المللي شهر دوستدار كودك

كودك امروزي به دليل معماري خاص شهري و در كنار آن تربيت هاي خاص، كمترين ميزان تعامل و برخورد را با اطرافيان دارد و متأثر از بي نظمي معماري شهري و فشارهاي رواني حاصل از آن، دچار مشكلات عديده اي است. كودكان و نوجوانان ...

به گزارش خبرنگار ايمنا، فريده روشن در حاشيه ششمين برنامه ايده كاپ با محوريت نوجوانان با بيان اينكه نوجوانان آينده سازان جامعه هستند، اظهار كرد: باعث خوشحالي است كه در برنامه ايده كاپ شاهد ورود فكري نوجوانان تا اين اندازه در مسائل شهري بوديم و شايد قابل باور نباشد كه اين عزيزان تا چه اندازه به مسائل ريز شهري توجه دارند و مي توانند در حل مشكلات شهري تاثيرگذار باشند.

سيد احمد حسيني‌نيا، معاون شهرسازي و معماري شهردار اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان از 28 مرداد تا چهارم شهريورماه 1398 (همزمان با عيد سعيد غديرخم) برابر با 19 تا 26 آگوست 2019 در دو بخش «ملي» و «بين المللي» در شهر تاريخي اصفهان برگزار مي‌شود.

معاون شهرسازي و معماري شهردار اصفهان گفت: جلسه تهيه پيش نويس برنامه اجرايي شهر دوستدار كودك اصفهان با حضور نمايندگان يونيسف، وزارت كشور، سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، سازمان‌ها و نهادهاي مرتبط با موضوع كودك و مديران شهرداري اصفهان برگزار مي‌شود.