لوگو
تعمیرگاه ها
معرفي تعميرگاه

 

 

واحدهاي تعميرات و نگهداري

تعميرگاه شماره يك (سنگين)

اين واحد با دارا بودن كليه امكانات تعميرگاهي و انباري مجهز نسبت به تعميرات و سرويس­دهي كليه خودروهاي سنگين فعاليت مي­كند. اين تعميرگاه كه داراي چندين غرفه مي­باشد كليه عمليات تعميراتي خودروهاي سنگين و آتش نشاني را انجام مي­دهد و با برخورداري از پرسنل مجرب در جهت راه اندازي سريع كاميون­ها و كاهش چشمگير هزينه­ها روند رو به رشدي داشته­است. واحد مذكور تمام امكانات يك تعميرگاه سنگين را دارا بوده و به تعميرات كليه ماشين­هاي موجود در واحد حمل و نقل و همچنين جاروب­هاي بزرگ واحد خدمات شهري مي­پردازد.

آدرس : گردنه ذينل، بلوار رضوان، كمربندي شرق اصفهان

تلفن : 95015446

تعميرگاه شماره سه (نيمه سنگين)


اين تعميرگاه در خيابان آبشار سوم در زميني به مساحت 8 هزار مترمربع واقع شده است كه داراي يك سوله بزرگ جهت تعميرات ونگهداري خودروهاي نيمه سنگين از جمله نيسان، ايسوزو، جلروب هاي كوچك و برخي از خودروهاي فعال در سازمانها و نهادهاي وابسته به شهرداري را در بر ميگيرد.

آدرس : خيابان آبشار سوم، نرسيده به ميدان شهيد قوچاني، جنب گشتار گاه

مسئول واحد تعميرگاه شماره سه سازمان آقاي پيمان صانعي هستند. 

تلفن : 36301011

تعميرگاه هاي سازمان داراي غرفه هاي متعددي از قبيل :

مكانيكي، هيدروليكي، باطريسازي، آهنگري، زيروبندسازي، صافكاري، نقاشي، تعويض روغن، آپاراتي وكارواش مي بلشد كه تمام غرفه ها تحت نظر سرپرست وباهماهنگي مسئول تعميرگاه به تعميرات خودروها ميپردازند.

كاركرد پيمانكاران تعميرگاهي به صورت ماهيانه توسط سرپرست تعيمرگاه مربوطه محاسبه و به دفتر مركزي ارسال ميگردد. قسمتهاي مختلف تعميرگاه هاي سازمان شامل:

-سرپرست تعميرگاه

-ميداندار

-انباردار

-اموراداري

-كارپرداز

-صدوركارت

آدرس:خيابان سروش خيابان مصلي كوچه شاهزاده ابراهيم
 سازمان خدمات موتوري شهرداري

 تلفن:34456060
 
بارگذاری چیدمان اولیه