مرکز همایش های بین المللی حضرت امام خامنه ای
خانه
جستجو
بهره‌برداري از ابر پروژه شهر در نيمه نخست سال آينده
بهره‌برداري از ابر پروژه شهر در نيمه نخست سال آينده معاون عمران شهري شهردار اصفهان با تاكيد بر اينكه آهنگ رشد و پيشرفت در پروژه مركز همايش‌ها به صدا در آمده است، گفت: مديريت شهري اصفهان در صدد است پروژه‌ بزرگ سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي را تا نيمه نخست سال آينده به اتمام برساند.

ايرج مظفر گفت: اخيرا 100 ميليارد تومان قرارداد در پروژه سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي با چند پيمانكار براي اجراي پروژه‌هاي جديدي همچون سن متحرك، كنكورس و تجهيز پست‌هاي برق امضاء شده است.

وي با بيان اينكه بررسي مشكلات پيمانكاران با توجه به شرايط اقتصادي حاكم بر بازار انجام و در حال رفع است، افزود: تا نيمه نخست سال آينده پروژه سالن همايش‌هاي بين‌المللي امام خامنه‌اي تكميل خواهد شد، البته براي اجراي پروژه‌هاي تجاري و هتل هنوز اقدامي انجام نشده است.

معاون عمران شهري شهردار اصفهان تصريح كرد: براي بهره‌برداري از سالن اجلاس همكاري بخش خصوصي مورد نظر است تا سرعت بهره‌برداري را بالا ببريم، در اين راستا شهرداري اصفهان از سرمايه‌گذاران براي ساخت هتل و مراكز تجاري مركز همايش‌ها كه به‌نوعي تكميل‌كننده اين پروژه است، دعوت به همكاري و مشاركت مي‌كند.

وي تاكيد كرد: شهرداري اصفهان با توجه به شرايط موجود اقتصادي با استفاده از پتانسيل‌هاي نقدي و غيرنقدي، املاك، امتيازات و سازمان عمران تلاش مي‌كند پروژه‌هاي عمراني بزرگ شهر اصفهان را با كيفيت مطلوب اجرا كرده و به پايان برساند.

1398/02/12 تاریخ بروزرسانی :
66 تعداد بازدید :