اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ جمعه ۲۴ ارديبهشت
80 درصد بودجه سال 97 شهرداري اصفهان محقق شد
نصراصفهاني:

نايب رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت: بر اساس گزارش‌هايي كه به شورا ابلاغ شده بيش از 80 درصد بودجه امسال محقق شده كه اين نتيجه تلاش شبانه روزي مديران شهرداري است.

 عليرضا نصر اصفهاني در نطق پيش از دستور هفتاد و يكمين جلسه علني شوراي اسلامي شهر اصفهان، سال 97 را سالي سخت براي شهرداري معرفي و اظهار كرد: براساس گزارش‌هايي كه به شورا ابلاغ شده بيش از 80 درصد بودجه امسال محقق شده كه نتيجه تلاش شبانه روزي مديران شهرداري است.

وي با بيان اينكه اميدوارم تجاربي كه در سال گذشته به دست آمده راهي كه بايد در سال‌هاي پيش‌رو بگذرانيم را هموارتر كند، اظهار اميدواري كرد: در روزهاي باقي مانده سال شاهد اتفاقات خوبي در شهرداري و مناطق شهري باشيم تا تحقق بودجه در پايان سال جديد از 85 درصد نيز عبور كند.

نايب رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان با اشاره به اينكه لازم است برنامه‌ريزي شهرداري به صورتي باشد كه تمام كساني كه مطالباتي دارند با رضايت قلبي و خشنودي به استقبال عيد بروند، تصريح كرد: علاوه بر اقداماتي كه در هفته درختكاري و مراسم تجليل از فرزندان كاركنان از سوي شهرداري اصفهان انجام شد، از شهرداري به‌خاطر توجه به نطق‌ها و تذكرات اعضاي شوراي شهر براي رسيدگي به وضعيت رفاهي كاركنان شهرداري تشكر مي‌كنم.

وي با تاكيد بر اينكه اصفهان همواره در ميزباني از مهمانان نوروزي پيشتاز بوده است، ادامه داد: قطعاً با جاري شدن زاينده‌رود تعداد مهمانان نوروزي اصفهان افزايش خواهد يافت بنابراين اميدوارم ميزبان شايسته‌اي براي مسافراني كه در اين ايام به اصفهان مي‌آيند، باشيم.

نصر با بيان اينكه در ايام نوروز مترو فعال بوده و در شركت اتوبوسراني و تاكسيراني براي رفاه حال مسافران اقدامات لازم پيش‌بيني شده، اضافه كرد: ستاد نوروزي برنامه‌هاي مناسبي را براي اين ايام در نظر گرفته و لازم است در كنار آن نسبت به مديريت و نظم‌دهي مسافران تلاش خود را به‌كار گيرد.

وي با بيان اينكه محمدرضا صفدريان، كارمند سازمان آتش‌نشاني شهرداري اصفهان و ملي پوش يخ‌نوردي كه به همراه هم‌گروهي‌هاي خود به مقام نايب قهرماني جهان دست يافتند بايد از سوي شهرداري اصفهان مورد تجليل قرار گيرد، خاطرنشان كرد: موفقيت‌هاي اخير دو تيم فوتبال اصفهان نيز قابل تقدير است؛ سپاهان عزم خود را براي قهرماني در دو جامي كه پيش‌رو دارد به‌كار گرفته تا در ادامه قهرماني دوره‌هاي پيشين خود بار ديگر افتخار آفريني كند و ذوب‌آهن نيز در آسيا روند روبه‌رشدي را تجربه مي‌كند.

نايب رييس شوراي اسلامي شهر اصفهان اظهار كرد: از همراهي يك سال گذشته اصحاب رسانه كه در انعكاس اخبار تلاش كردند و توانستند از بروز هرگونه تنش جلوگيري كنند، تشكر مي‌كنم.

وي ادامه داد: لازم است سازمان زيباسازي در روزهاي پاياني سال درخصوص رفع موارد بدمنظري ميدان امام حسين (ع) كه از مراكز اصلي شهر است اقدامات لازم را اتخاذ كند.

تاریخ:
1397/12/26
تعداد بازدید:
88
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.