اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
ارتقاء آموزش‌هاي حقوق شهروندي در «خانه حقوق»
.

مشاور شهردار گفت: بنا به پيشنهاد شهردار اصفهان «خانه حقوق» راه‌اندازي شد تا به طور تخصصي ارتقاء آموزش‌هاي حقوق شهروندي براي شهروندان را در دستور كار داشته باشد.

 محمد شريف‌شاهي در «چهل و سومين نشست همانديشي اصفهان فردا» كه با حضور جمعي از حقوق‌دانان برگزار شد، اظهار كرد: مديريت شهري اصفهان از همان ابتداي فعاليت بعضي رويكردها و برنامه‌هاي محوري را در دستور كار قرار داد كه يكي از آنها برنامه‌هايي مرتبط با احقاق حقوق شهروندي و رويكردهاي حكمراني خوب شهري بود.

وي افزود: به همين منظور سلسله نشست‌هايي تحت عنوان«اصفهان فردا» با مشاركت گروه‌هاي مختلف اجتماعي از جمله صنوف، هنرمندان، فرهيختگان و ديگر صاحب‌نظران برگزار شده كه در اين جلسه حقوق‌دانان حضور دارند.

مشاور شهردار در امور شفافيت و مبارزه با فساد تاكيد كرد: مديريت شهري اصفهان براي احقاق حقوق شهروندي، ارتقاء حقوقي و توانمندي كاركنان شهرداري را در دستور كار قرار داده و برخي برنامههاي آموزشي و تخصصي حتي براي كاركنان اداره حقوقي شهرداري اصفهان پيش‌بيني و برگزار كرده است.

وي با اشاره به اهميت توانمندسازي حقوقي شهروندان، اظهار كرد: براي رسيدن به اين هدف بنا به پيشنهاد شهردار اصفهان «خانه حقوق» راه‌اندازي شد تا به طور تخصصي ارتقاء آموزش‌هاي حقوق شهروندي را براي شهروندان انجام دهد.

شريف‌شاهي با بيان اينكه خانه حقوق به ثبت رسيده و استقرار امكانات در آن انجام شده است، خاطرنشان كرد: شهرداري اصفهان از مشاركت حقوق‌دانان در رسيدن به اهداف مورد نظر خود در خانه حقوق استقبال مي‌كند.

تاریخ:
1398/03/01
تعداد بازدید:
73
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.