اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
تمهيدات ويژه شهرداري براي روز قدس
.

معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان گفت: دستورات لازم براي آماده سازي، پاكسازي و نظافت ميدان امام (ره) و محدوده آن و همچنين تمامي مسيرهاي راهپيمايي روز قدس به سازمان‌هاي حوزه خدماتي ابلاغ شده است.

حسين اميري در جلسه هماهنگي ستاد معاونت خدمات شهري اظهار كرد: روز جهاني قدس فرصتي براي نشان دادن وحدت و اراده امت اسلامي است و بنا بر فرموده امام خميني(ره) «روز جهاني قدس، روز بيداري امت اسلامي است.»

وي با اشاره به اهميت برگزاري باشكوه راهپيمايي روز قدس در شرايط فعلي، خاطرنشان كرد: امسال نيز همچون سال‌هاي گذشته مردم شريف ايران و به تبع آن مردم هميشه در صحنه اصفهان همراه با ساير آزادي خواهان جهان با شركت در راهپيمايي روز قدس، آزادي مردم مظلوم فلسطين را فرياد مي‌زنند و اتحاد و همبستگي خود را براي حفظ آرمان‌ها و ارزش‌هاي اسلامي نشان مي‌دهند.

معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان با بيان اينكه مراسم روز جهاني قدس امسال در ميدان امام (ره)برگزار مي‌شود، افزود: مردم اصفهان كه همواره در طول تاريخ در صحنه‌هاي انقلابي خوش درخشيده‌اند اين بار نيز با حضور در ميدان امام(ره) صحنه‌هاي باشكوهي را رقم مي‌زنند.

وي گفت: دستورات لازم براي آماده سازي، پاكسازي و نظافت ميدان امام (ره) و محدوده آن و همچنين تمامي مسيرهاي راهپيمايي روز قدس به سازمان‌هاي حوزه خدماتي ابلاغ شده است.

اميري با بيان اينكه براي برگزاري راهپيمايي روز قدس نازيبايي‌ها در مسير راهپيمايي زدوده مي‌شود، تصريح كرد: مجموعه كارگران خدمات شهري نظافت، پاكروبي و مهياسازي ميدان امام و مسير راهپيمايي را برعهده دارند و علاوه بر نظافت محل تجمع مردم در ميدان امام و مسير راهپيمايي، موانع مسير راه و هرآنچه در مسير سد معبر كند، برطرف مي‌شود.

وي ادامه داد: در روز راهپيمايي روز قدس، نيروهاي خدمات شهري در ميدان امام و در مسيرهاي راهپيمايي مستقر هستند و در لحظه نظافت مسير را بر عهده دارند، همچنين جمع آوري پسماند خشك در مسيرهاي تعيين شده، انجام مي‌شود.

معاون خدمات شهري شهرداري اصفهان عنوان كرد: بنرهايي با موضوعات مرتبط با روز جهاني قدس روي بيلبوردهاي سطح شهر در مناطق 15گانه شهرداري اصفهان نصب مي‌شود.

وي با اشاره به اقدامات سازمان آتش نشاني در روز راهپيمايي روز قدس گفت: به منظور حفظ نكات ايمني و مقابله با حوادث احتمالي، اكيپ سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان در محل ميدان امام و مسيرهاي راهپيمايي حضور دارند.

 
تاریخ:
1398/03/09
تعداد بازدید:
24
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.