اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
مشكلات ترافيكي شهر رفع مي‌شود
نوروزي در برنامه راديويي «سلام اصفهان»:
شهردار اصفهان گفت: پروژه‌هاي عمراني شهر با وجود مشكلات اقتصادي پيشرفت خوبي داشته است و اميدواريم اجراي اين پروژه‌ها مشكلات ترافيكي شهر را كاهش دهد.
 
قدرت الله نوروزي صبح امروز_شنبه_يازدهم خردادماه 98 در برنامه راديويي «سلام اصفهان» ضمن تشكر ازحضور پر شور مردم اصفهان در راهپيمايي روز قدس، اظهار كرد: آرزوي مردم پيروزي ملت فلسطين و استقرار نظم و آرامش در سرزمين فلسطين است و اميدواريم كه اين آرزوي به حق مسلمانان تحقق پيدا كند.

وي افزود: روز گذشته حمل و نقل عمومي شهر و پاركينگ‌هاي متعلق به شهرداري در محدوده محل‌هاي راهپيمايي به صورت رايگان در خدمت مردم و نمازگزاران قدس بود و شهرداري به خوبي توانست رفت و آمد را براي مردم تسهيل كند و رضايتمندي شهروندان را فراهم كند.

شهردار اصفهان خاطرنشان كرد: با توجه به شرايط ويژه اقتصادي، پروژه‌هاي عمراني شهر در حال پيشرفت است و پروژه‌هاي در دست اقدام در شهر اصفهان مي‌تواند به خوبي خدمت‌رساني به خصوص در حوزه‌هاي حمل و نقل عمومي را آسان كند.

نوروزي تاكيد كرد: از جمله پروژه‌هاي كه براي كمك به ترافيك خيابان ارتش مدنظر قرار دارد، احداث خياباني به موازات خيابان ارتش براي كمك به كاهش مشكلات ترافيكي مردم منطقه است و اميدواريم اين پروژه‌هاي عمراني مشكلات ترافيكي را رفع كند.

وي با اشاره به بازديد از منطقه دو شهرداري اصفهان، عنوان كرد: روز پنج‌شنبه هفته گذشته بازديدي از منطقه دو شهرداري اصفهان داشتيم كه در اين بازديد با كاركنان اين منطقه و مردمي كه مراجعه كردده بودند صحبت و از نزديك با مشكلات آنان آشنا شديم.

شهردار اصفهان تصريح كرد: اميدواريم برنامه‌اي كه براي انتقال موزاييك‌سازاني كه در منطقه دو شهرداري اصفهان و در فضايي 18 هكتاري كنار نهر شمش آباد در نظر گرفته شده به زودي اجرايي شود و قطعا اجراي اين كار مي‌تواند شرايط نامساعد جوي آنجا را تغيير بدهد البته در اين راستا بايد مردم و صاحبان كارگاهان اين منطقه همكاري لازم را داشته باشند تا عمليات با سرعت بيشتري انجام شود.

 
تاریخ:
1398/03/11
تعداد بازدید:
87
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.