اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۴۰۰ شنبه ۹ مرداد
بهره‌برداري از نرم‎‌افزار جامع مالي و اداري تا نيمه دوم سال‌جاري
.

معاون مالي و اقتصادي شهردار اصفهان گفت: نرم‌افزار جامع مالي و اداري كه در حال حاضر 40 درصد پيشرفت برنامه نويسي دارد، تا نيمه دوم امسال مورد بهره‌برداي قرار مي‌گيرد.

 مرتضي طهراني اظهار كرد: به دليل وجود بعضي نواقص و كاستي‌هايي كه در سيستم اداري و مالي شهرداري اصفهان مشهود بود، طراحي نرم‌افزار جامع مالي و اداري توسط سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان در دستور كار قرار گرفت.

وي با بيان اينكه نرم‌افزار جامع مالي و اداري در حال حاضر 40 درصد پيشرفت برنامه نويسي دارد، ابراز اميدواري كرد: اين نرم‌افزار تا نيمه دوم سال‌جاري به بهره برداري برسد.

معاون مالي و اقتصادي شهردار اصفهان ادامه داد: مهمترين ويژگي نرم‌افزار جامع مالي و اداري آن است كه بين بخش‌هاي مختلف مالي و اداري شهرداري ارتباط منطقي و نرم‌افزاري ايجاد خواهد كرد تا تمام بخش‌ها از اطلاعات يكديگر مطلع باشند.

وي خاطرنشان كرد: اين نرم‌افزار با حذف بخش عمده‌اي از فعاليت‌ها كه به صورت دستي و كاغذي انجام مي‌شود، باعث كاهش اشتباهات يا انحرافات مالي و اداري خواهد شد.

طهراني تصريح كرد: از ديگر مشخصات نرم‌افزار جامع مالي و اداري آن است كه هزينه‌هاي اجراي هر پروژه از زمان آزادسازي تا بهره‌برداري را در كوتاه‌ترين زمان و به صورت شفاف اعلام مي‌كند.

وي افزود: از مزاياي اين نرم‌افزار براي شهروندان اين است كه مراجعات مكرر آنها به بخش هاي مختلف شهرداري براي انجام درخواست‌هاي شهري را كاهش خواهد داد.

تاریخ:
1398/04/20
تعداد بازدید:
39
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.