اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
برگزاري بيستمين سالگرد خواهرخواندگي اصفهان و سن‌پترزبورگ
.

شهردار اصفهان به همراه دو تن از اعضاي شوراي اسلامي شهر اصفهان و نمايندگاني از اتاق بازرگاني اصفهان براي حضور در بيستمين سالگرد خواهرخواندگي شهرهاي اصفهان و سن‌پترزبورگ به كشور روسيه سفر كرد.

 به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، قدرت الله نوروزي در اين سفر، ديدارهايي با مسئولان شهري و استاني سن پترزبورگ به منظور توسعه و گسترش همكاري ها خواهد داشت.  

همچنين در رابطه با برگزاري «هفته فرهنگي اصفهان» و «سند گردشگري اصفهان 2020» هم گفت و گوهايي با مقامات اين شهر صورت خواهد گرفت. بازديد از يك بيمارستان تخصصي در حوزه چشم پزشكي كه داراي 10 شعبه فعال در كشور روسيه است، گفتگو با مديران اين مركز و ايجاد ارتباط با مجموعه هاي مرتبط در اصفهان به منظور توسعه گردشگري سلامت از ديگر ملاقات هاي هيأت مديريت شهري در اين سفر است.  

جلسه با شوراي قانون گذاري سن پترزبورگ، ديدار با معاون استاندار سن پترزبورگ و ديدار با مسئولان شهرداري سن پترزبورگ از ديگر برنامه هاي اين سفر است. شهردار اصفهان در ادامه به منظور شركت در اجلاس شهرهاي تاريخي جهان به شهر "ريازان" سفر خواهد كرد، همچنين در جلساتي كه با تجار و بازرگانان روسي در شهر ريازان تشكيل خواهد شد، حضور يافته و پس از آن با سفير ايران در روسيه ديدار خواهد داشت.

تاریخ:
1398/05/22
تعداد بازدید:
25
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.