اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
30 ميليارد تومان پروژه در منطقه 10 آماده بهره‌برداري است
شهبازي:

مدير منطقه 10 شهرداري اصفهان گفت: حدود 30 ميليارد تومان پروژه عمراني، ورزشي و فرهنگي در اين منطقه آماده بهره‌برداري است.

 حميد شهبازي در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا، اظهار كرد: ايستگاه آتش نشاني شماره 25 «ظفر» در محله اطشاران، مجموعه ورزشي روباز در محل پارك تمدن، خانه كودك استاد همايي در محله هفتون و خيابان هفت تير حدفاصل خيابان پروين تا سپيده كاشاني آماده بهره‌برداري است.

وي با بيان اينكه در سال جاري 28 پروژه در بخش‌هاي عمراني، فرهنگي و ورزشي براي اين منطقه در نظر گرفته شده كه بخش عمده آن در محله‌هاي كمتر توسعه يافته تعريف شده است، گفت: براي اجراي اين پروژه‌ها 70 ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده است.

مدير منطقه 10 شهرداري اصفهان با اشاره به پروژه‌هاي مشاركتي در منطقه 10 گفت: در اين منطقه 1200 ميليارد تومان پروژه سرمايه گذاري وجود دارد كه مهم‌ترين آن احداث بيمارستان فوق تخصصي پيوند اعضاء به همت جمع زيادي از پزشكان و خيران است.

وي با بيان اينكه منطقه 10 بيشترين پروژه مشاركتي را در بين مناطق 15 گانه دارد، افزود: 25 پروژه مشاركتي فعال در سطح منطقه 10 است كه بخش عمده آن‌ها در حوزه ساخت و ساز و شهرسازي بوده در حالي كه قابليت‌هاي بيشتري در اين منطقه وجود دارد و مي‌توان پروژه‌هايي را كه درآمدهاي پايدار به همراه دارد براي منطقه تعريف كرد.

شهبازي ساماندهي حريم چشمه مرغاب و پروژه خيابان مصلي را از جمله پروژه‌هاي محرك توسعه در منطقه 10 برشمرد و گفت: آزادسازي مسير ورودي خيابان اطشاران از سمت اتوبان در دستور كار قرار گرفته و در اين نقطه بلوار 36 متري احداث خواهد شد كه البته آزادسازي آن 50 ميليارد تومان اعتبار نياز دارد.

وي تاكيد كرد: در يك سال اخير در راستاي تداوم نهضت خدمت رساني و برقراري عدالت اجتماعي و توازن در ارائه خدمات شهري اقدامات گسترده‌اي انجام شده است.

تاریخ:
1398/06/20
تعداد بازدید:
87
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.