اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
پايان عمليات اجرايي اتصال خيابان مفتح به آزادگان تا پايان سال جاري
باقري خبر داد:

مدير منطقه 12 شهرداري اصفهان گفت: طرح اتصال خيابان مفتح به آزادگان در محله ناصر خسرو و محله اميرالمومنين از محلات كم برخوردار منطقه انجام مي‌شود.

 علي باقري در گفت وگو با خبرنگار ايمنا با اشاره به احداث خانه ورزش محله امين آباد و فرهنگ‌سراي محله كوثر اظهار كرد: اين خانه ورزشي در دو طبقه شامل دو سالن و زيربناي 130 متر و فرهنگ‌سراي محله كوثر در دو طبقه شامل كارگاه‌هاي آموزشي، سالن مطالعه و كلاس‌هاي آموزشي با زيربناي 335 متر براي ارائه خدمت به شهروندان در نظر گرفته شده است.

وي افزود: فرهنگ‌سراي محله كوثر با اعتبار يك ميليارد و 300 ميليون تومان و خانه ورزش امين آباد با اعتبار يك ميليارد و 100 ميليون تومان مراحل تجهيز داخلي را طي مي‌كند.

باقري با اشاره به اتصال خيابان مفتح به آزادگان افزود: طول اين خيابان 500 و عرض آن 300 متر است و اعتباري بالغ بر 20 ميليارد تومان براي تملك و آزادسازي آن در نظر گرفته شده و در حال حاضر نيز نزديك به 90 درصد از مراحل تملك اين طرح صورت گرفته؛ اميدواريم مراحل تملك تا پايان شهريور ماه تكميل و اين طرح براي مراحل احداث تحويل پيمانكار شود.

وي با بيان اينكه اجراي طرح اتصال خيابان مفتح به آزادگان در محله ناصر خسرو و محله اميرالمومنين از محلات كم برخوردار منطقه انجام مي‌شود، گفت: اجراي اين طرح دسترسي به بافت متراكم و فرسوده اين محلات را فراهم و زمينه را براي خدمات رساني بهتر و رونق و آباداني بافت اين محلات مهيا مي‌كند.

تاریخ:
1398/06/20
تعداد بازدید:
132
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.