اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
68 برنامه شاد تابستانه در منطقه يك
.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان گفت: مجموع برنامه‌هاي تابستان در منطقه يك 68 برنامه با 33 عنوان شامل برنامه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و سلامت است كه با هدف بهبود روش‌هاي زندگي برگزار شده است.

مهين شكراني  با اشاره به برنامه‌هاي تابستان 98، اظهار كرد: از نخستين روز تابستان برنامه‌هاي "يلداي تابستانه" و برگزاري جشنواره "بازي‌هاي آبي" آغاز شد و در ادامه ويژه برنامه‌هاي نشاطستان با عنوان چهارشنبه‌هاي شاد، هر هفته در يكي از محلات منطقه يك برگزار شد و تا ششم شهريورماه اين برنامه‌ها ادامه خواهد داشت.

وي با بيان اينكه برگزاري اين برنامه‌ها نقش بسزايي در ايجاد نشاط اجتماعي دارد، افزود: برنامه‌هاي تابستاني شامل برگزاري جشن‌ها، برنامه‌هاي متنوع فرهنگي، اجتماعي و برگزاري بازي‌ها و سرگرمي است كه اميدواريم رضايت شهروندان را حاصل كند.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان گفت: ويژه برنامه "چهارشنبه‌هاي شاد" با هدف افزايش نشاط اجتماعي و دوستي بيشتر افراد خانواده با يكديگر برگزار شده است كه در اين برنامه‌ها مسابقاتي بين پدران و پسران و مادران و دختران خواهد بود تا بتوانيم صميميت و رفاقت را بيش از پيش در خانواده‌ها شاهد باشيم.

وي تصريح كرد: در دهه ولايت از عيد قربان تا عيد غدير خم نيز ويژه برنامه‌هاي شاد ديگري برگزار خواهد شد همچنين در اين ايام ويژه برنامه «تاب‌ستانه شهر» با شعار «شهر فعال؛ شهروند شاد» در روز يكشنبه 27 مردادماه در خيابان صاحب روضات برگزار خواهد شد.

شكراني خاطرنشان كرد: مجموع برنامه‌هاي تابستان در منطقه يك 68 برنامه با 33 عنوان شامل برنامه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و سلامت است كه با هدف بهبود روش‌هاي زندگي برگزار شده است.

شهرداري اصفهان در فصل تابستان بيش از 500 برنامه فرهنگي، اجتماعي و ورزشي ويژه اوقات فراغت شهروندان طراحي كرده است؛ ويژه برنامه‌هاي تابستانه در پارك‌هاي مناطق 15 گانه شامل برنامه هاي ورزشي و مسابقات واليبال، فوتسال، تنيس روي ميز و بازي‌هاي فكري اجرا مي‌شود.

 
تاریخ:
1398/05/14
تعداد بازدید:
182
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.