اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
بركت:
تعريض خيابان نيكبخت تدريجي انجام مي‌شود

مدير منطقه شش شهرداري اصفهان گفت: آزادسازي و تعريض خيابان نيكبخت در اولويت نيست و به صورت تدريجي انجام خواهد شد.

 محمدرضا بركت اظهار كرد: بر اساس مصوبه كميسيون ماده پنج، عرض خيابان نيكبخت حدفاصل چهارباغ بالا تا چهارراه وكلا بين 24 تا 27 متر تعيين شده كه بخش واقع شده در محدوده دادگستري اصفهان 27 متر و مابقي 24 متر خواهد بود.

وي با بيان اينكه عرض خيابان نيكبخت در حال حاضر20 متر است، افزود: اگر عقب‌نشينيها به صورت كامل انجام شود، چهار متر به عرض خيابان اضافه و تردد براي شهروندان آسانتر خواهد شد.

مدير منطقه شش شهرداري اصفهان با اشاره به مشكلات ترافيكي خيابان نيكبخت و حجم بالاي تردد خودروها در اين خيابان به دليل قرار گرفتن دادگستري اصفهان، تصريح كرد: يك پاركينگ شش طبقه جنب دادگستري اصفهان با گنجايش حدود 400 خودرو براي شهروندان احداث شده، اما با توجه به قرار گرفتن دادگستري و تعدد مراكز آموزشي همچنين با مشكلات ترافيكي زيادي رو به رو هستيم.

وي ادامه داد: به لحاظ كمبود پاركينگ در منطقه در صدد هستيم با راهاندازي پاركينگهاي روباز مشكلات ترافيكي اين نقطه از شهر را مرتفع كنيم.

بركت خاطرنشان كرد: مالكان پلاكهاي واقع شده در مسير تعريض خيابان نيكبخت مي‌توانند براي انجام آزادسازي و ساخت و ساز با مراجعه به منطقه شش شهرداري اصفهان از شرايط ويژه در نظر گرفته شده استفاده كنند.

تاریخ:
1398/05/14
تعداد بازدید:
153
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.