اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
واگذاري واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خواروبار، خشكبار و موادغذايي اصفهان
.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان از واگذاري مرحله نخست واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خوارو بار، خشكبار و مواد غذايي اصفهان خبر داد.

محمد مجيري در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: در راستاي ساماندهي صنف خواروبار و خشكبار از خيابان‌هاي جهاد، عبدالرزاق و ولي‌عصر(عج) و با توجه به مشكلاتي از نظر ترافيكي در اين مناطق براي مردم ايجاد شده است، سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي تصميم به احداث مجموعه‌اي در ميدان تره و بار براي ساماندهي اين صنوف گرفت.

وي با بيان اينكه در فاز نخست 45 سوله و دفتر كار در ميدان مركزي ميوه و تره بار تأسيس شد كه 18 مورد آن از طريق برگزاري مزايده آماده واگذاري به متقاضيان به ويژه كسبه خيابان‌هاي جهاد، عبدالرزاق و ولي‌عصر(عج) است، افزود: متقاضيان مي‌توانند از تاريخ 16 شهريورماه سال جاري تا پايان وقت اداري مورخ هفتم مهرماه 98 به دبيرخانه سازمان واقع در كنار گذرغربي بزرگراه شهيد صياد شيرازي، حدفاصل خيابان‌هاي هشت بهشت و ركن الدوله، نبش كوچه احسان، پلاك پنج مراجعه و اسناد مزايده را دريافت كنند و يا جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 4- 32683601 و شماره همراه 09203528289 تماس بگيرند.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان ادامه داد: ساير شرايط نحوه واگذاري و مشخصات به طور كامل در اسناد مزايده اعلام شده كه پيشنهاد دهندگان بايد يك نسخه از آن را دريافت و با قيد قبولي امضاء كرده و به همراه ساير مدارك و مستندات اعلامي به پيشنهاد خود ضميمه و ارايه كنند.

وي با بيان اينكه مهلت ارسال پيشنهادات تا پايان وقت اداري مورخ هشتم مهرماه سال جاري است، گفت: واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خواروبار، خشكبار و موادغذايي اصفهان (شامل سوله با كاربري انبار و دو واحد اداري) واقع در اصفهان، جاده اصفهان- نائين، جنب ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان به صورت نقد و اقساط از طريق مزايده واگذار مي‌شود.

مجيري اظهار كرد: در فازهاي بعدي سه لاين ديگر مجتمع صنفي عمده فروشان خواروبار، خشكبار و مواد غذايي اصفهان به تعداد 27 واحد به مزايده گذاشته مي‌شود تا در نهايت براي فاز آخر 66 واحد ديگر در ميدان مركزي ميوه و تره بار با مشاركت بخش خصوصي احداث شود.

وي خاطرنشان كرد: پايان پروژه مجتمع صنفي عمده فروشان خواروبار، خشكبار و مواد غذايي اصفهان به 111 واحد صنفي در ميدان مركزي ميوه و تره بار ختم مي‌شود.

 مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تاكيد كرد: باتوجه به اينكه مجتمع واحدهاي صنفي در ميدان مركزي ميوه و تره بار قرار گرفته و از نظر امنيت و نزديكي و دسترسي به راه‌هاي ارتباطي اصلي كشور به خصوص بندرعباس، تهران، شيراز، موقعيت جغرافيايي خوبي دارد، متقاضيان زيادي براي خريد اين واحدها درخواست خود را اعلام كرده و در حال خريد اسناد مزايده هستند.

وي ادامه داد: واحدهاي صنفي خواروبار فعال در خيابان‌هاي جهاد، عبدالرزاق و ولي‌عصر(عج) پس از استقرار در مجتمع واحدهاي صنفي در ميدان مركزي ميوه و تره بار بايد واحدهاي قبلي را تعطيل كنند.

 
تاریخ:
1398/06/20
تعداد بازدید:
126
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.