اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
فرش صلح كودكان نقاش زير پاي چهارباغ
.

برنامه "فرش صلح كودكانه"، 16 مهرماه به مناسبت روز جهاني كودك از ساعت 15 تا 19 در گذرفرهنگي چهارباغ برگزار مي شود.

به گزارش ايمنا، مدير دفتر تخصصي كودك در خصوص برنامه فرش صلح كودكانه اظهار كرد: خانه كودك وابسته به سازمان فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري اصفهان قصد دارد در برنامه "فرش صلح" به كودكان آموزش دهد صلح و دوستي در دنيا قانون است و همه بايد به سمت آن حركت كنند.

زهرا كاظمي با اشاره به اينكه عموم كودكان تنها مي توانند از نقاشي فرش صلح بازديد كنند، گفت: اين برنامه توسط كودكان هنرمند و نقاش عضو خانه كودك اجرا مي شود و اين كودكان به نقاشي نقش و ترنج صلح بر روي فرش 12 متري مي پردازند و همان روز اين فرش در گذر فرهنگي چهارباغ براي بازديد عموم آويزان مي شود.

وي ادامه داد: در كنار اين برنامه همان كودكان پرنده هايي را طراحي و رنگ آميزي مي كنند كه نماد صلح هستند كه اين پرنده ها نيز در همان مكان با طناب آويزان خواهند شد.

مدير دفتر تخصصي كودك افزود: برنامه فرش صلح كودكان 16 مهرماه به مناسبت روز جهاني كودك از ساعت 15 تا 19 در گذرفرهنگي چهارباغ برگزار مي شود.

كاظمي خاطرنشان كرد: "چهل تكه آرزو" ساعت 17 روبروي شهرداري مركزي، لحظه هاي نقره اي ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 در خانه كودك و چهارقدم تا كودكي از ساعت 15 در گذرفرهنگي چهارباغ از جمله برنامه هاي ويژه روز جهاني كودك بوده كه 16 مهرماه در ساعات تعيين شده ميزبان كودكان و والدين است.

 
تاریخ:
1398/07/15
تعداد بازدید:
527
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.