اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
جابجايي بيش از 3 ميليون مسافر در پايانه‌هاي مسافربري اصفهان
در تابستان 98 انجام شد؛

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري اصفهان گفت: تابستان امسال سه ميليون و 52 هزار و 892 مسافر با 234 هزار و 288 سرويس شامل اتوبوس، ميني بوس و سواري برون شهري از پايانه‌هاي پنجگانه شهر اصفهان جابجا شده‌اند.

 عباس محبوبي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: تابستان سال‌ جاري سهم ورود مسافر به پايانه‌هاي پنجگانه شهر اصفهان يك ميليون و 450 هزار نفر و خروج مسافر از پايانه‌ها يك ميليون و 602 هزار و 892 نفر است.

وي با اشاره به وجود دو هتل در پايانه كاوه و صفه، افزود: در اين بازه زماني در هتل‌هاي كاوه و صفه شش هزار و 25 نفر مسافر اسكان داده شدند و از خدمات آن‌ها استفاده كرده‌اند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري اصفهان تصريح كرد: تابستان امسال براي تسهيل رفت و آمد مسافران، اقدامات ويژه‌اي را تدارك ديديم تا با آسايش و امنيت‌خاطر و در محيطي زيبا و دلنشين بتوانند سفر خود را آغاز كنند يا پايان دهند.

وي ادامه داد: از جمله اقدامات انجام شده براي رفاه بيشتر مسافران در پايانه‌هاي اصفهان مي‌توان به بازسازي و تعميرات آبسردكن‌هاي مستقر در سالن‌هاي انتظار مسافر، تعميرات آبنماها، گل‌كاري در محوطه پايانه‌ها و كاشت گل‌هاي آپارتماني در داخل سالن‌هاي مسافر، رنگ آميزي جدول‌ها و نرده‌ها و صندلي‌هاي سالن انتظار، خريد و نصب ديزل ژنراتور برق در پايانه مسافربري كاوه و جي جهت جلوگيري از قطعي برق اين پايانه ها، سرويس پله‌هاي برقي و تعميرات و بازسازي قسمت‌هايي از هتل‌هاي كاوه و صفه اشاره كرد.

محبوبي خاطرنشان كرد: به روز رساني سامانه سنا سفر (نمايشگر اطلاعات سفر) كه اين سامانه براي نخستين بار در كشور و در پايانه‌هاي مسافربري راه‌اندازي  شده تا از سردرگمي مسافر هنگام ورود به پايانه مسافربري جلوگيري كند، نظارت دقيق و مداوم مامور بهداشت سازمان از غرفه‌هاي اغذيه‌فروشي مستقر در پايانه، برگزاري جلسه با عوامل نيروي انتظامي و شركت‌هاي مسافربري جهت همكاري‌هاي لازم در خصوص برقراري امنيت محيط پايانه‌هاي مسافربري شهرداري اصفهان از ديگر اقدامات انجام شده است.

تاریخ:
1398/07/16
تعداد بازدید:
302
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.