اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
انجام تمهيدات در منطقه 11 براي كاهش آبگرفتگي در پاييز و زمستان
.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان گفت: در راستاي انجام تمهيدات براي كاهش آبگرفتگي در پاييز و زمستان سال جاري در سطح اين منطقه، پايش پيام‌هاي سامانه 137 مربوط به آبگرفتگي از آبان‌ماه 97 تا ارديبهشت 98 در سطح منطقه انجام شده است.

 حميد اشرفي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: با توجه به فرارسيدن فصل بارندگي در خصوص رفع آبگرفتگي معابر اصلي و فرعي توسط معاونت خدمات شهري منطقه 11 تدابيري اتخاذ شده كه مهمترين آن استفاده از پيام‌هاي سامانه 137، نظرات و اطلاع رساني شهروندان منطقه بوده است.

وي افزود: در اين راستا ليست تماس‌هاي تلفني شهروندان با سامانه 137 شهرداري اصفهان در ارتباط با آبگرفتگي در فاصله زماني آبان ماه 97 تا ارديبهشت ماه 98 بررسي و تعداد 155 مورد از اين تماس‌ها توسط كارشناسان معاونت خدمات شهري بررسي و هماهنگي لازم با معاونت عمران منطقه براي ترميم آسفالت، ‌حفر چاه جذبي و لوله گذاري انجام شد.

مدير منطقه 11 شهرداري اصفهان ابراز اميدواري كرد: با انجام اينگونه فعاليت‌ها در ارتباط با هدايت و كنترل آب‌هاي سطحي پس از بارندگي، نقش مؤثر و اساسي نسبت به سال گذشته در جلوگيري از آبگرفتگي‌ها داشته باشيم.

وي خاطرنشان كرد: شهروندان نگران آبگرفتگي در سطح منطقه نباشند و در صورت مشاهده مراتب را با سامانه 137 در ميان بگذارند و اطمينان داشته باشند با توجه به فعاليت چند اكيپ آماده ستاد مديريت بحران مستقر در منطقه از زمان آغاز بارندگي، در اسرع زمان مشكلات آنها مرتفع مي‌شود.

تاریخ:
1398/08/19
تعداد بازدید:
389
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.