اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۱۹ آذر
شرفا خبرداد:
احداث ترمينال جنوب غرب استان در منطقه 13

مدير منطقه 13 شهرداري اصفهان گفت: در دو سال گذشته اقداماتي را در بخش‌هاي عمراني، خدماتي، فرهنگي و فضاي سبز انجام داده‌ايم كه يكي از مهم‌ترين اين اقدامات احداث ترمينال جنوب غرب استان است.

 محمد شرفا در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا با بيان اينكه تملك زمين اين ترمينال در سال  97 و 98 مطرح بوده است و پس از تملك زمين ساخت و طراحي ترمينال انجام مي‌شود، اظهار كرد: مساحت در نظر گرفته براي احداث اين ترمينال 60 هزار مترمربع است و بخشي از مسافرت‌هاي درون شهري و برون شهري استان اصفهان به شهر اصفهان را پوشش مي‌دهد.

وي با بيان اينكه طرح راست گرد بزرگراه شهيد آقارب پرست به بزرگراه شهيد ميثمي در سال جاري به اتمام رسيد، خاطرنشان كرد: اين طرح با اعتباري بالغ بر يك ميليارد و 700 ميليون تومان اجرا و به بهره‌برداري رسيد.

مدير منطقه 13 شهرداري اصفهان با اشاره به ساماندهي خيابان باغ فردوس، تصريح كرد: يكي از درخواست‌هاي مردم از شهرداري ساماندهي اين خيابان و اصلاح عرض آن بود زيرا ساكنان اين منطقه از شهر به دليل حجم ترافيكي بالا و پارك خودروها در كناره خيابان با مشكل مواجه بودند.

وي عنوان كرد: از سال گذشته اعتباري  براي رفع مشكل اين خيابان در نظر گرفته شد تا از حجم بالاي ترافيك و پارك خودروها جلوگيري شود، امسال نيز با در نظر گرفتن اعتبار لازم كار ساماندهي ادامه دارد.

شرفا با بيان اينكه در طولاني مدت بايد راه‌هاي دسترسي ديگري براي خيابان پيش بيني شود، تاكيد كرد: دو گذر ديگر نيز از سمت بزرگراه شهيد ميثمي، قائميه وكشاورز براي خيابان باغ فردوس پيش بيني شده است تا ترافيك اين خيابان را كاهش دهد كه پس از انجام مطالعات و دريافت مصوبات لازم اجرايي مي‌شود.

تاریخ:
1398/08/18
تعداد بازدید:
176
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.