اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
ايجاد ميز خدمت در آرامستان باغ رضوان
مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان گفت: ساختمان اداري امور متوفيان آرامستان باغ رضوان با هدف تجميع خدمات در قالب ميز خدمت با صرف هزينه‌اي افزون بر 10 ميليارد ريال آماده ‌بهره‌برداري است.

احمدرضا مرادي در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: يكي از پروژه‌هاي آماده بهره‌برداري سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان احداث ساختمان اداري امور متوفيان است.

وي تصريح كرد: ساختمان اداري امور متوفيان در فاصله 200 متري سالن تطهير واقع شده و تمام امور مربوط به متوفيان در اين ساختمان انجام خواهد شد.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان با بيان اينكه اين ساختمان اداري در زميني به مساحت 300 مترمربع احداث شده و مراحل پاياني خود را طي مي‌كند، افزود: با بهره‌برداري از اين پروژه تمام خدمات مرتبط با امور متوفيان اعم از صدور مجوز يا پيش مجوز دفن، خدمات اداري مربوط به غسل، كفن و دفن متوفيان و خدمات پس از آن به شهروندان ارائه مي‌شود.

وي تاكيد كرد: مهمترين هدف از احداث ساختمان اداري امور متوفيان آرامستان تجميع خدمات در قالب ميز خدمت است تا انجام امور مربوط به متوفيان براي مراجعه‌كنندگان تسهيل شود.

مرادي با بيان اينكه خدمات مربوط به پيمانكاران بخش خصوصي نيز در ساختمان اداري امور متوفيان ارائه مي‌شود، گفت: اين ساختمان از دو بخش تشكيل شده كه يكي اداري و ديگري مربوط به امور بخش خصوصي است تا پيمانكاران خدمات مجالس، دفتر مداحان و قاريان، سفارشات قاب عكس، كتيبه، درخواست نصب سنگ و ديگر موارد در يك محل استقرار يافته و خدمات مورد نياز مراجعه كنندگان را پاسخگو باشند و ارباب‌رجوع نيز با مراجعه به پيشخوان‌هاي مختلف اين ساختمان خدمات لازم را دريافت و ديگر نياز به مراجعه به ساير قسمت‌ها در آرامستان نباشد و در انجام امور آنها تسريع و تسهيل شود.

وي هزينه احداث ساختمان اداري امور متوفيان را 10 ميليارد ريال اعلام كرد و افزود: اين ساختمان در حال حاضر مراحل پاياني احداث را طي مي‌كند و تا پايان بهمن‌ماه امسال با هدف افزايش رضايت‌مندي ارباب‌رجوعان در دسترس شهروندان قرار مي‌گيرد.

تاریخ:
1398/11/20
تعداد بازدید:
82
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.