اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
كاهش مراجعات شهروندان به شهرداري با سامانه ارائه خدمات الكترونيكي
شهروندان مي توانند براي كاهش مراجعه و پيگيري درخواست هاي خود در بخش هاي مختلف شهرداري اصفهان، به سامانه ارائه خدمات الكترونيكي شهرداري به آدرس my.isfahan.ir مراجعه كنند.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه اي شهرداري اصفهان، با توجه به اينكه در روزهاي شيوع كرونا بايد مراجعه شهروندان به سازمان ها، مناطق و ادارات شهرداري به حداقل ميزان ممكن برسد و در عين حال خدمات به آنها ارائه شود، با تمهيد شهرداري، شهروندان مي توانند تقاضاها، پيگيري ها و دريافت خدمات را از طريق سامانه الكترونيكي طراحي شده انجام دهند.   

در همين راستا شهروندان اصفهاني با مراجعه به آدرس my.isfahan.ir و دريافت كد رهگيري مي توانند درخواست هاي خود را ثبت و پيگيري كنند.    

در اين سامانه امكان بارگزاري مدارك مورد نياز در صورت لزوم هم فراهم شده است و كاركنان شهرداري در همه بخش ها موظف به بررسي و رسيدگي به درخواست هاي ارسال شده از سوي مردم هستند.

همچنين اين سامانه امكان ثبت درخواست براي اكثر بخش هاي شهرداري اعم از حوزه شهردار، معاونت حمل و نقل و ترافيك، معاونت خدمات شهري، معاونت اقتصادي و مالي، معاونت برنامه ريزي، معاونت شهرسازي، معاونت عمران، اداره املاك شهرداري، اداره كل ارتباطات و امور بين الملل، اداره كل حراست، اداره كل بازرسي، اداره كل منابع انساني، اداره كل درآمد و اداره كل حقوقي را فراهم كرده است.

ثبت الكترونيكي درخواست هاي ملاقات با شهردار  

همچنين ثبت درخواست ملاقات با شهردار و ارسال و پيگيري درخواست به شهردار اصفهان از طريق مراجعه به سايت

Mayor.isfahan.ir قابل انجام است.  

اداره كل ارتباطات و امور بين الملل شهرداري اصفهان اعلام كرد: با توجه به ضرورت پيشگيري از انتشار ويروس كرونا به منظور حفظ سلامت شهروندان، سامانه غيرحضوري پيگيري درخواست هاي مردم از شهردار اصفهان، آماده پيگيري كامل همه درخواست هاي مردمي مرتبط با شهرداري اصفهان است.

137؛ پاسخگوي هميشه بيدار

علاوه بر اين موارد، شهروندان مي توانند كليه سوالات و مشكلات خود را از طريق تماس با شماره 137، سامانه تلفني ارتباط با شهروندان شهرداري اصفهان پيگيري كنند. اين سامانه به صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته پاسخگوي سوالات و دغدغه هاي شهروندان است. 

تاریخ:
1398/12/28
تعداد بازدید:
168
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.