اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
تسهيلات ويژه براي رونق ساخت و ساز در شهر
شهردار اصفهان گفت: تخفيف‌‎هايي براي رونق ساخت و ساز در ايام مختلف سال در نظر گرفته‌ايم كه شهروندان مي‌توانند با مراجعه به وبگاه شهرداري اصفهان به نشاني www.esfahan.ir يا تماس با تلفن 137 از جزييات بيشتر آن مطلع شوند.

به گزارش خبرنگار ايمنا، قدرت‌الله نوروزي در برنامه راديويي «سلام اصفهان» با تبريك فرارسيدن ولادت حضرت امام حسن مجتبي (ع)، روز جهاني هلال احمر و روز جهاني پرستار، اظهار كرد: شهر و شهروندان هميشه قدردان تلاش‌هاي پرستاران در جامعه هستند.

وي تصريح كرد: با محدوديت‌هايي كه بيماري كرونا در روزهاي پاياني سال 98 به وجود آورد، درخواست‌هاي زيادي براي امكان صدور پروانه ساخت با نرخ پايه 98 وجود داشت، از اين رو با توجه به تمديد مهلت پرداخت عوارض، در زمينه صدور پروانه‌هاي ساختماني نيز با لايحه‌اي كه شهرداري به شوراي اسلامي شهر تقديم و مصوبه شورا را دريافت كرد، امكان صدور پروانه ساختماني با نرخ پايه 98 ايجاد شد.

شهردار اصفهان با بيان اينكه شهرونداني كه قصد ساخت و ساز دارند مي‌توانند از فرصت ايجادشده، استفاده و از اين بسته تشويقي بهره‌مند شوند، افزود: در خصوص صدور گواهي پايان كار ساختماني نيز تخفيف 50 درصدي براي شهروندان در نظر گرفته‌شده است.

وي خاطرنشان كرد: تخفيف‌هاي ديگري در ايام مختلف سال در نظر گرفته‌شده كه شهروندان مي‌توانند با مراجعه به وبگاه شهرداري اصفهان به نشاني www.esfahan.ir يا تماس با تلفن 137 از جزئيات بيشتر آن مطلع شوند.

نوروزي با ابراز نگراني از اينكه عده‌اي از شهروندان نكات بهداشتي و فاصله اجتماعي را در فضاهاي عمومي شهر رعايت نمي‌كنند، گفت: از تمام شهروندان انتظار مي‌رود پروتكل‌هاي بهداشتي را براي مبارزه با ويروس كرونا به طور كامل رعايت كنند تا شهر ايمن و امكان غلبه بر اين بيماري فراهم شود.

وي اظهار اميدواري كرد: در ماه مبارك رمضان با رعايت تمام نكات بهداشتي از شرايط سخت كرونايي عبور كرده و بار ديگر شهر در مسير توسعه و آباداني همه جانبه راه پر افتخار خود را با سرعت بيشتر طي كند و شاهد آرامش و آسايش همه شهروندان در سطح شهر اصفهان باشيم.

تاریخ:
1399/02/21
تعداد بازدید:
326
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.