اداره كل بازرسي شهرداري اصفهان
۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
نشست مديركل بازرسي با مديرعامل سازمان حمل و نقل بار شهري شهرداري اصفهان
.
مديركل بازرسي شهرداري اصفهان طي نشستي با مديرعامل سازمان حمل و نقل بارشهري از آن سازمان نيز بازديد بعمل آورد . طي اين نشست مديرعامل سازمان حمل و نقل بار شهري اذعان داشت ساختار سازمان بار بر اساس قوانين مصوب حمل و نقل بار و شركت محور مي باشد و برخلاف شركتهاي تپ سي و اسنپ و .. كه در امور جابجايي حمل بار نيز اقدام مي نمايند، شركتها در قبال جابجايي كالا و بار مسئوليت دارند و موظف به نظارت در مراحل حمل بار هستند. مهندس طهماسبي اشاره داشت هم اكنون در شهر اصفهان در مبحث نخاله و خاك برداري، صدور بارنامه توسط برخي شركتها در حال انجام و در آينده نزديك تمام شركتهاي حمل نخاله و زباله موظف به دريافت بارنامه مي باشد و در حال حاضر سازمان بار در حال بررسي مراحل نصب سيستمهاي wim براي كنترل نحوه و ميزان بارگيري خودروهاي باربر مي باشد. در اين خصوص، لازم به توضيح است برخي از افراد سودجو با بارگيري بيش از حد مجاز ظرفيت هاي خودروهاي خود باعث بروز حوادث ناگوار جاني و آسيب هاي زيادي به تأسيسات شهري و پل ها مي شوند.
مهندس حاتمي نيز در ادامه جلسه افزود: با توجه به افزايش قاچاق كالا و بار، سازمان حمل و نقل و بار شهري مي بايست جهت جلوگيري از قاچاق سوخت و كالا اقدامات لازم را انجام دهد. در اين راستا ستادهاي مديريت مصرف سوخت، مديريت قاچاق كالا و ارز، كارگروه ساماندهي حمل كالا و بار به خصوص در امور پدافند غيرعامل و با عنايت به موقعيت فعلي شهرداري ها ضرورت دارد هماهنگي هاي بيشتري براي ساماندهي بار و كالاهاي درون شهري داشته باشد.
مديركل بازرسي شهرداري اصفهان درآخر به تاكيد بر ساماندهي حمل بار توسط موتورسيكلت ها نيز در سطح شهر جهت امنيت جابجايي كالا وبار و قبول مسئوليت حمل كالاها توسط شركتهاي متولي اشاره داشت .
تاریخ:
1397/10/18
تعداد بازدید:
108
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.