سال 1399                     جهش توليد
IRT  |   GMT
فارسی | English rss
مديرعامل سازمان قطارشهري اصفهان: تاریخ: 1398/12/04    
ستاد مقابله با ويروس كرونا در سازمان قطارشهري اصفهان تشكيل شد ستاد مقابله با ويروس كرونا در سازمان قطارشهري اصفهان تشكيل شد
مديرعامل سازمان قطارشهري اصفهان گفت: با توجه به اهميت توجه به سلامت پرسنل سازمان قطارشهري، پيمانكاران، كارگران و مردم شريف اصفهان، ستاد مقابله با ويروس كرونا در سازمان قطارشهري اصفهان تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان قطارشهري اصفهان، محمدرضا بنكدار هاشمي با اشاره به تشكيل ستاد مقابله با اين ويروس در سازمان قطارشهري اصفهان گفت: اين ستاد با توجه به اهميت توجه به سلامت پرسنل سازمان قطارشهري، پيمانكاران، كارگران و مردم شريف اصفهان، با محوريت واحد ايمني، بهداشت و محيط زيست سازمان قطارشهري اصفهان و با اعضاي حضور شوراي معاونين و مديران سازمان تشكيل شد.

وي افزود: با توجه به تذكرات شهردار اصفهان، يكي از مهم‌ترين نكات در خصوص پيشگيري از شيوع بيماري كرونا، تلاش در راستاي اقدامات پيشگيرانه در اين خصوص بوده و سازمان قطارشهري اصفهان در اين زمينه اقدامات جدي عملياتي كرده است.

مديرعامل سازمان قطارشهري اصفهان تصريح كرد: اين ستاد در دو بخش اداري و كارگاهي تشكيل شده و موارد مورد نظر در خصوص مسائل ايمني و پيشگيري از انتقال ويروس كرونا، مد نظر اين ستاد قرار گرفته شده است.

وي با بيان اينكه اقداماتي نظير تغيير نحوه حضور و غياب پرسنل به سبب ضرورت خودداري از انگشت زدن و ضد عفوني كردن روزانه سازمان مد نظر قرار گرفته ادامه داد: استفاده از محلول‌هاي ضدعفوني، آموزش پرسنل در خصوص موارد مورد نظر، كاهش تجمع‌ها و موارد ديگر از جمله اقدامات مهم در اين خصوص به شمار مي‌رود.

بنكدار هاشمي افزود: همچنين دستورالعمل سازمان همياري شهرداري‌هاي كشور براي مقابله با ويروس كرونا به تمامي كارگاه‌هاي سازمان قطارشهري اصفهان ارسال شده و تأكيدات جدي براي مقابله با اين ويروس انجام شده است.

وي با بيان اينكه مقابله با اين ويروس در سطوح مختلف در حال انجام است، افزود: بر اساس ابلاغ اين سازمان، قرار است كه در كارگاه‌هاي سازمان قطارشهري اصفهان، دستكش، ماسك و مواد ضدعفوني تهيه شده و در اختيار همه عوامل قرار گيرد.

مديرعامل سازمان قطارشهري اصفهان اضافه كرد: اميدوار هستم كه با عزم همه‌جانبه در دستگاه‌هاي مختلف، شاهد كاهش ابتلا به اين ويروس باشيم.

 

 
!!!f1!!!
!!!f2!!!
!!!f3!!!