logo
  تاریخ: 1398/08/20    
  تدوين يكپارچه بودجه 99 شهرداري اصفهان و سازمان‌هاي وابسته تدوين يكپارچه بودجه 99 شهرداري اصفهان و سازمان‌هاي وابسته
  طهراني خبر داد:

  معاون مالي و اقتصادي شهردار اصفهان گفت: بودجه سال 99 شهرداري اصفهان و سازمان هاي وابسته به صورت يكپارچه تدوين و تقديم شوراي اسلامي شهر خواهد شد.

   مرتضي طهراني در گفت و گو با خبرنگار ايمنا با اشاره به تدوين يكپارچه بودجه 99 شهرداري اصفهان و سازمان‌هاي وابسته، اظهار كرد: از مزيت‌هاي اين اقدام جلوگيري از تكرار برخي از موارد به صورت مشترك در بودجه شهرداري و سازمان‌ها، اطلاع‌رساني شفاف‌تر اقدامات به شهروندان و جلوگيري از خرد شدن هزينه‌ها است.

  وي خاطرنشان كرد: تدوين يكپارچه بودجه 99 شهرداري اصفهان و سازمان‌هاي وابسته براي شفاف‌سازي و بهره‌برداري بهتر از پروژه‌ها و امكانات و در راستاي سياست‌گذاري براي بودجه يكپارچه است.

  معاون مالي و اقتصادي شهردار اصفهان با اشاره به افزايش بودجه سال آينده شهرداري، گفت: بي‌شك بودجه سال آينده شهرداري اصفهان نسبت به سال 98 افزايش خواهد داشت، اما قبل از تصويب توسط شوراي اسلامي شهر، نمي‌توان به رقم آن اشاره كرد.

  وي تاكيد كرد: شهرداري بايد به نسبت افزايش هزينه‌ها و تورم موجود در جامعه، درآمد و هزينه‌هاي خود را افزايش دهد تا قدرت مالي يكساني نسبت به سال قبل داشته باشد.

  طهراني با تاكيد بر نظم بخشي به پروژه‌هاي عمراني شهر، گفت: يكي از اقدامات مهم به حداقل رساندن ترك تشريفات مناقصه و مزايده بوده به طوري كه اكنون اجراي هر پروژه را با فرايند مناقصه و مزايده انجام مي‌دهيم؛ علاوه بر آن در حال حاضر با توجه به تلاطم بازار، براي جلوگيري از افزايش بي‌رويه قيمت‌ها، پروژه‌ها را به دو بخش ساخت و نصب تقسيم كرده و خريد كالا را  شهرداري بر عهده گرفته است.

  وي ادامه داد: در حال حاضر برنامه‌ريزي و نظم بخشي باعث شده هيچ پروژه‌اي به دليل مشكلات مالي متوقف باشد.

   
  !!!f1!!!
  !!!f2!!!
  !!!f3!!!
  !!!f4!!!
   
   
                             telegram.me/isfahanmetropolis
                             instagram.com/isfahan_official
                             aparat.com/isfahan.ir