لوگو
تاریخ: 1398/04/15    
آغاز لايروبي زاينده رود از ناژوان تا پل شهرستان /img/NoImage.jpg
مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان گفت: با توجه به بازگشايي زاينده رود از روز گذشته لايروبي رودخانه حدفاصل ناژوان تا پل شهرستان آغاز شده است.

حسن نظام‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهاركرد: با توجه به جريان دوباره آب در بستر زاينده رود، لايروبي رودخانه با فعاليت 20 نفر از نيروهاي سازمان آغاز شده است.

وي افزود: پاكسازي، لايروبي و نظافت زاينده رود همه روزه از ساعت چهار بامداد با فعاليت 20 نفر از نيروهاي سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان آغاز مي‌شود.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان تصريح كرد: وقتي از جريان آب در رودخانه جلوگيري و دوباره مسير بازگشايي مي‌شود، زباله‌هاي زيادي در بستر رودخانه جمع مي‌شود كه نظافت و لايروبي بستر رودخانه را دشوار مي‌كند.

وي با اشاره به آبياري فضاي سبز شهر اصفهان، خاطرنشان كرد: 22 تانكر سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان و 10 تانكر بخش خصوصي و هفت تانكر سيار دو منظوره درختان و فضاي سبز شهر اصفهان را آبياري مي‌كنند.

نظام‌زاده گفت: اين سازمان با بهره‌گيري از امكانات و تجهيزات فني موجود و نيز سامان بخشيدن به خدمات ماشيني در قالب و كيفيتي بهتر و مطلوب‌تر هر روز مي كوشد تا بهترين خدمات‌رساني به روز را داشته باشد.

وي با اشاره به اهداف سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان، افزود: طراحي، برنامه­‌ريزي و سياست گذاري در امور مربوط به خدمات موتوري، ايجاد، توسعه و بهره‌برداري از مراكز خدمات موتوري، آموزش‌­هاي تخصصي در تمامي زمينه‌­هاي كاربري ماشين آلات و سرويس و نگهداري و دستيابي به سيستم­‌هاي پيشرفته و بهبود بخشيدن به سيستم­‌هاي موجود در جهت ارايه خدمات موتوري از جمله اين اهداف به شمار مي‌رود.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان اظهار كرد: خلاصه خدمات اين سازمان شامل تأمين ماشين آلات سبك، نيمه‌سنگين و سنگين شهرداري كلانشهر اصفهان، جمع‌­آوري پسماندهاي تَر، ساختماني، ضايعات فضاي سبز، بيمارستاني، كمك در تأمين آب خام مورد نياز فضاي سبز كلانشهر اصفهان، تعميرات تمامي ماشين آلات شهرداري كلانشهر اصفهان و خدمت‌رساني و آمادگي كامل با انجام مانورهاي مختلف در زمان وقوع حوادث غيرمترقبه است.

 
آدرس:خيابان سروش خيابان مصلي كوچه شاهزاده ابراهيم
 سازمان خدمات موتوري شهرداري

 تلفن:34456060
 
بارگذاری چیدمان اولیه