لوگو
تاریخ: 1398/05/01    
امدادرساني شهرداري اصفهان به منطقه كوهپايه /img/NoImage.jpg
مدير عامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان گفت: در پي جاري شدن سيل در فروردين ماه و به منظور بازسازي مناطق سيل زده، سازمان خدمات موتوري اقدام به اعزام خودروهاي عمراني به منطقه كوهپايه كرده است.

حسن نظام‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: تجهيزات اين سازمان شامل كاميون‌هاي كمپرسي و لودر به منطقه كوهپايه اعزام شد تا سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان همچون گذشته با حضور پر رنگ خود در بحران ها و حوادث به ياري هم وطنان بشتابد.

وي با بيان اينكه ماموريت جديد اين سازمان بازسازي روستاهاي اطرف كوهپايه بوده است، تصريح كرد: بازسازي سيل‌بندهاي، آزادسازي مسيرهاي جاده‌اي و شهري، بازسازي بستر رودخانه و جمع‌آوري نخاله از بستر جاده‌ها از مهمترين فعاليت‌هاي انجام شده بوده است.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان ادامه داد: نيروها و تجهيزات سازمان پس از 10 روز فعاليت مداوم امروز به اصفهان بازگشتند.

 مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان با اشاره به امكانات جديد خودروهاي زباله‌كش اين سازمان گفت: با انجام اقدامات فني مخازن شيرابه خودروهاي زباله‌كش بزرگتر شده و با اين اقدام ديگر شيرابه‌اي از اتاقك‌هاي اين خودروها در سطح كوچه‌ها و معابر سرريز نخواهد شد.

وي تأكيد كرد: شهروندان در صورت مشاهده ريزش شيرابه از خودروهاي زباله‌كش مي‌توانند مراتب را به سامانه 137 و يا شماره تلفن 36307010 اعلام كنند تا در كمترين زمان پيگيري لازم انجام شود.

 
آدرس:خيابان سروش خيابان مصلي كوچه شاهزاده ابراهيم
 سازمان خدمات موتوري شهرداري

 تلفن:34456060
 
بارگذاری چیدمان اولیه