لوگو
تاریخ: 1398/06/28    
مهار علف‌هاي هرز و پشه‌هاي اطراف رودخانه زاينده رود /img/NoImage.jpg
مهار علف‌هاي هرز و پشه‌هاي اطراف رودخانه زاينده رود

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان گفت: با انجام اقدامات مجدانه براي مهار علف‌هاي هرز اطراف رودخانه زاينده رود حدفاصل سي و سه پل تا پل فردوسي و سم پاشي‌هاي انجام شده، پشه‌هاي مزاحم نيز از بين رفتند.

حسن نظام‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: يكي از وظايف سازمان خدمات موتوري نظافت و لايروبي رودخانه زاينده رود است، از اين رو هر روز اكيپ‌هاي ويژه در دو شيفت كاري حتي اگر آب در بستر زاينده رود جاري نباشد، براي نظافت و زيبايي رودخانه مشغول فعاليت هستند و محل‌هاي حادثه خيز رودخانه كه در زمان پرآبي ايجاد مي‌شود را با روش‌هاي خاص رفع خطر مي‌كنند.

وي افزود: به عنوان برنامه‌ريز و سياست‌گذار در زمينه دستيابي به ماشين‌آلات، دستگاه‌ها و سيستم‌هاي پيشرفته در حيطه خدمات شهري نظير دستگاه‌هاي جاروب و حمل پسماند و فعاليت‌هاي عمراني نظير دستگاه‌هاي خاكبرداري و همچنين پشتيباني و نگهداري از آنها خدمات ارزشمندي را ارائه مي‌كند.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان تاكيد كرد: عملكرد و تلاش شبانه‌روزي سبب رضايت شهروندان از وضعيت نظافت شهر و شادابي فضاهاي شهري در قياس با ديگر شهرها شده است.

وي با بيان اينكه مبلغ پنج ميليارد تومان در سال جاري براي خريد ماشين آلات مورد نياز سازمان خدمات موتوري در نظر گرفته شده است، گفت: خريد ماشين‌هاي زباله كش به دليل فرسودگي، جاروب خياباني و جرثقيل سنگين در اولويت‌ اين سازمان براي سال 98 قرار دارد همچنين خريد ماشين آلات عمراني از جمله كاميون، كمپرسي، بيل بك هو و لودر نيز در اولويت‌هاي بعدي است.

نظام‌زاده با اشاره به اهميت تامين جرثقيل سنگين، افزود: باتوجه به اينكه جرثقيل سنگين در صورت بروز حادثه‌اي در شهر براي جابه جايي اشياء سنگين و انجام ساير فعاليت‌هاي عمراني شهر مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اما متاسفانه سازمان خدمات موتوري اين وسيله را در اختيار نداشت كه خوشبختانه مناقصه خريد آن برگزار شده و تا چند روز آينده خريداري مي‌شود.

وي با بيان اينكه سازمان خدمات موتوري با تكيه بر توان و ظرفيت ماشين‌آلات و نيز دانش متخصصان خود سعي بر حفظ نظافت شهر و تسريع آهنگ آباداني شهر دارد، اظهار كرد: بكارگيري مكانيزم ديوارشوي براي شست و شوي ديواره‌ها براي نخستين بار در كشور و استفاده از جاروب دلوو با مكانيزم جديد تنظيف منطبق با استانداردهاي روز اروپا براي نخستين بار در اصفهان، نمونه‌هايي از تلاش سازمان براي نوآوري در مكانيزه كردن فعاليت‌هاي خدمات شهري و دستيابي به چشم‌انداز خود يعني "سازماني پيشرو در عرصه شناسايي، بومي‌سازي و به كارگيري تكنولوژي‌هاي مكانيزه شهري به صورت بهره‌ور بوده است.

 
آدرس:خيابان سروش خيابان مصلي كوچه شاهزاده ابراهيم
 سازمان خدمات موتوري شهرداري

 تلفن:34456060
 
بارگذاری چیدمان اولیه