لوگو
تاریخ: 1398/07/25    
تسويه بدهي‌ 80 ميليارد ريالي ارزش افزوده سازمان خدمات موتوري /img/NoImage.jpg
مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان گفت: سال گذشته بدهي‌هاي ارزش افزوده به ميزان 80 ميليارد ريال با همكاري شهرداري مركزي و اداره دارايي تسويه شد.

حسن نظام‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: بخشودگي مبلغ 19 ميليارد و 100 ميليون ريال جرائم ماليات بر ارزش افزوده در سال 97 و كاهش 40 ميليارد ريالي عملكرد مالياتي از سال‌هاي 83 تا 96 از طريق رايزني با اداره دارايي همچنين تسويه مبلغ 12 ميليارد ريال بدهي به بيمه تامين اجتماعي از ديگر اقدامات صورت گرفته در يكسال اخير بوده است.

وي با اشاره به ارايه گزارشي از عملكرد يكساله سازمان خدمات موتوري افزود: بازسازي و بهينه‌سازي تعداد 10 دستگاه جاروب خياباني به منظور افزايش كيفي خدمات ماشين‌آلات و استفاده از پوشش‌هاي عايق در مخازن جمع آوري شيرابه مكانيزم‌ها جهت به حداقل رسيدن خورندگي مخازن و كاهش هزينه تعميرات دوره‌اي از جمله اقدامات انجام شده در اين سازمان است.

مديرعامل سازمان خدمات موتوري شهرداري اصفهان با بيان اينكه مخازن جمع آوري شيرابه از جنس پلي‌اتيلن با عمر مفيد بالا و قابليت شست و سو و نظافت به جاي مخازن فلزي جهت كاهش هزينه تعميرات دوره‌اي و تعويض مخازن فلزي استفاده شده است، تصريح كرد: قيمت مخازن فلزي يك ميليون تومان و پلي اتيلني 250 هزارتومان بوده است.

وي ادامه داد: نصب ساعت كاركرد موتور مكانيزم‌ها براي كنترل زمان كاركرد موتور براي سرويس‌هاي به موقع جهت كاهش خسارات احتمالي به موتور و زمانبندي دقيق سرويس‌هاي روغن باتوجه به هزينه زياد تعويض سنسورهاي كيلومتر به علت خرابي و نامرغوب بودن سنسورها و كاهش مقدار روغن سرريز مكانيزم‌ها از ديگر اقدامات انجام شده به شمار مي‌رود.

نظام‌زاده از آغاز مقدمات برگزاري مناقصات خريد ماشين آلات به مبلغ 75 ميليارد ريال خبر داد و تصريح كرد: محقق شدن 102 درصدي درآمد عملياتي سازمان از ديگر موفقيت ها در يك سال گذشته است.

وي گفت: در يكسال اخير نصب بيش از 580 المان در سطح شهر، اجراي پنج پروژه در هفته فرهنگي، سه پروژه در جشنواره فيلم كودك و نوجوان، 16 پروژه در ايام محرم، 12 پروژه در هفته دفاع مقدس، دو پروژه در روز 25 آبان، 79 پروژه روز اصفهان، 13 پروژه در ايام دهه فجر  و 264 پروژه براي نوروز سال 98 نيز انجام شده است.

 
آدرس:خيابان سروش خيابان مصلي كوچه شاهزاده ابراهيم
 سازمان خدمات موتوري شهرداري

 تلفن:34456060
 
بارگذاری چیدمان اولیه