icon
a
بازديد آتش پاد گلابي مديرعامل سازمان آتش نشاني
بازديد آتش پاد گلابي مديرعامل سازمان آتش نشاني 1398/08/11
و مديران ارشد شهر اصفهان از خط دوم مترو
 
 
 

بازديد آتش پاد گلابي مديرعامل سازمان آتش نشاني

و مديران ارشد شهر اصفهان از خط دوم مترو

 

سخنگوي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري اصفهان از بازديد آتش پاد گلابي مديرعامل سازمان  آتش نشاني و مديران ارشد شهر اصفهان از خط دوم مترو خبر داد :

فرهاد كاوه آهنگران در اين باره گفت : آتش پاد گلابي مدير عامل سازمان آتش نشاني در بازديد از خط دوم متروي اصفهان از ايستگاههاي عمان ساماني و حرم حضرت زينبيه به موضوع مهم ايمني اشاره كرد و در اين باره اظهار كرد :

در مرحله اول كه ساخت سازه اصلي ايستگاه مترو است بحث ايمني كارگران در حال كار و در مرحله بهره برداري از مترو ، ايمني كارمندان و مردم كه بهره برداران مترو هست ، مد نظر اين سازمان است .

جلسات و مطالعات متعددي در اين باره صورت گرفته و تقريبا اكثر موارد ايمني در ايستگاههاي ساخته شده و در حال ساخت رعايت شده و موارد جزئي كه وجود دارد با هماهنگي و همكاري سازمان قطار شهري در حال مرتفع شدن هستند .

وي ادامه داد : كوچكترين مواردي كه مرتبط با ايمني شهروندان است را رصد ميكنيم و مهم است جان و سلامتي شهروندان عزيز اصفهاني براي اين سازمان و كارشناسان آتش نشاني به هيچ وجه از قانون ايمني شهر به عنوان تنها مدعي اين حوزه عقب نشيني نخواهد كرد .

خوشبختانه اكثر دستگاهها نيز همكاري نسبتا" خوبي با ما داشته اند و اندك دستگاههايي كه همكاري لازم را نداشته اند از طريق مراجع قضايي و اداري ذيربط پيگيري شده و در ادامه نيز خواهند شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آدرس ستاد مرکزی:اصفهان،خیابان بزرگمهر،ابتدای خیابان سلمان فارسی، تلفن اداری: 26- 32647620