لوگو
تاریخ: 1397/09/08    
جلسه هم انديشي مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان با جمعي از مديرعاملان قبلي سازمان جلسه هم انديشي مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان با جمعي از مديرعاملان قبلي سازمان
اين جلسه كه با حضور جمعي از مديرعاملان قبلي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان برگزار شد، مديرعامل فعلي سازمان ضمن تشكر و قدرداني از حضور اين افراد در جلسه گفت: آنچه كه امروز در سازمان آرامستان شاهد آن هستيم ماحصل زحمات همه ي مديراني است كه در طول اين سال ها در اين مجموعه خدمت كردند و امروز بسيار خرسنديم كه مي توانيم از نظرها و تجربه هاي ارزنده شما در اين جلسه بهره ببريم.

اين جلسه كه با حضور جمعي از مديرعاملان قبلي سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان برگزار شد، مديرعامل فعلي سازمان ضمن تشكر و قدرداني از حضور اين افراد در جلسه گفت: آنچه كه امروز در سازمان آرامستان شاهد آن هستيم ماحصل زحمات همه ي مديراني است كه در طول اين سال ها در اين مجموعه خدمت كردند و امروز بسيار خرسنديم كه مي توانيم از نظرها و تجربه هاي ارزنده شما در اين جلسه بهره ببريم.

امروز زمان آزمون و خطا نيست

سيدرضا جعفريان فر افزود: در حال حاضر، زمان آزمون و خطا نيست، بلكه بايد از نظرات و تجربيات مديران قبلي استفاده كرد تا راه را خطا نرويم. امروز بايد برنامه هاي عمراني، فرهنگي و اجتماعي را به شور بگذاريم تا بهترين عملكرد را داشته باشيم.

وي خاطرنشان كرد: همواره اصفهان در تمام سطح ها به عنوان يك شهر تأثيرگذار شناخته شده است و به طور قطع، آرامستان شهر اصفهان بايد جزءآرامستان هاي برتر كشوري باشد كه اين مهم، با درايت و مديريت مناسب شما اتفاق افتاده، چنانكه در بسياري از موارد، شهرهاي ديگر كشور از برنامه هاي اجرا شده در آرامستان باغ رضوان اصفهان به عنوان الگو استفاده مي كنند.

جعفريان فر با اشاره به تأثيرات اين جلسه افزود: جلسات هم انديشي مي تواند در خدمت رساني بيشتر به مردم و عملكرد بهينه و مؤثر سازمان تأثير بسزايي داشته باشد و سازمان در نظر دارد اين جلسات را به صورت دوره اي برگزار كند و حضور شما در اين جلسات و انتقال تجربيات بسيار تأثيرگذار است.

حسين مظاهري مدير عامل سازمان در سال هاي 77-83 گفت: با اينكه سال ها از دوره مديريت من گذشته است ولي به اين سازمان توجه خاصي داشته و دارم و مسائل آرامستان براي من بسيار حائزاهميت است و در حال حاضر هم جوياي احوال كاركنان  سازمان مي شوم چراكه آن ها با ارزشمندترين دارايي سازمان محسوب مي شوند كه در سخت ترين شرايط كار مي كنند.

وي با اشاره به مديريت شايسته ي سيدرضا جعفريان فر افزود: از زمان مديريت جديد، شاهد آن هستيم كه مديريت از كارهاي روزمره فاصله گرفته و به كارهاي عمراني و زيربنايي پرداخته است.

مظاهري خاطرنشان كرد: آنچه گاهي تا پايان عمر در خاطر بازماندگان اموات باقي مي ماند، همراهي افراد در آرامستان ها و برگزاري مراسم كفن و دفن به صورت آبرومندانه است و همه ي ما در طول دوران خدمت به اين امر بسيار اهميت مي داديم چراكه دعاي خير مردم بسيار ارزشمند است.

وي افزود: آنچه براي من در اين سازمان بسيار اهميت دارد در درجه اول اين است كه بازماندگان با خيال آسوده كارهاي مربوط به اموات خود را انجام دهند و رضايت كامل داشته باشند. همچنين فضاسازي لازم در محيط آرامستان بايد به خوبي انجام شود تا وقتي افراد به اتفاق خانواده به اين مجموعه مي آيند كمي از شدت دردهايشان كاسته شود. بحث ديگر اياب و ذهاب مردم است و آن ها بايد همواره بتوانند به راحتي به اين سرزمين مقدس رفت و آمد داشته باشند كه در اين زمينه پي گيري خط مترو براي اين منطقه ضروري است.

عليرضا تاجمير رياحي مديرعامل سازمان در سال هاي 83-84 گفت: موضوع باغ رضوان مسأله اي است كه همه درگير آن هستيم و ما نسبت به اين مجموعه دلسوزي و مسئوليت پذيري دارم

وي افزود: در طول اين سال ها كارهاي ارزشمندي انجام شده اما آنچه امروز ضروري است، اين است كه به مسائل فرهنگي اهميت بيشتري دهيم. چراكه امروز بسياري از مسائلي كه در جامعه اتفاق مي افتد، به خاطر فراموش شدن آخرت است و اين مجموعه مكان مناسبي است براي اينكه مردم در اين مكان متذكر شوند.

زماني هم كه مسئوليتي نداريم، بايد مسئول باشيم.

محمدعلي خبوشاني مديرعامل سازمان در سال هاي 93-94 با بيان اينكه سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان يك سازمان فعال و پويا و رو به رشد است، گفت: در حال حاضر  سازمان آرامستان به يك كارگاه عمراني تبديل شده است و انصافا آنچه در حال حاضر در سازمان شاهد آن هستيم پيشرفت و بالندگي سازمان است و تيم كارشناسي تشكيل شده در سازمان بسيار تيم قوي و كارآمدي هستند. ما هم حاضرهستيم با تمام توان اگركاري از دستمان برمي آيد، انجام دهيم، در واقع ما متعهد هستيم ، زماني هم كه مسئوليتي نداريم، بايد مسئول باشيم

وي با اشاره به فضاي معنوي آرامستان گفت: به ياد دارم كه وقتي براي شروع كار به نزد آيت الله مظاهري رفتم به من گوشزد كردند كه سرزمين باغ رضوان كه مدفن مؤمنين و مؤمنات است براي آنها به مثابه خانه دوم است. آن ها خانه اول را خودشان مديريت مي كردند اما وقتي دستشان از دنيا كوتاه مي شود مديريت خانه دوم آن ها با شماست، به گونه اي كار كنيد كه دعاگوي شما باشند.

كار كردن در آرامستان يك افتخار معنوي است

حسين مساح مديرعامل سازمان در سال هاي 73-77 افزود: كار كردن در آرامستان يك افتخار معنوي است و اميدوارم كه دعاي خير مردم بدرقه راهمان باشد.

وي گفت: كار كردن در فضاي آرامستان فعاليتي است كه خير دنيا و آخرت را مي تواند در پي داشته باشد و آنچه بايد مدنظر گرفت اين است كه همواره بايد خدمت به همشهريان را سرلوحه كار خود قرار دهيم.

در پايان ، سيدرضا جعفريان فر ضمن تشكر صميمانه ازحاضرين  در جلسه خاطرنشان كرد پيرو دعوت از مدير عاملان قبلي سازمان متاسفانه بعضي ازاين مديران به دلايل مختلف نتوانستند در جلسه شركت نمايند كه اميدواريم در جلسات آتي ميزبان آنها بوده و بتوانيم از تجربه هاي ارزنده آنها كه در بهره وري و كارايي بيشتر سازمان تأثير قابل توجهي دارد بهره مند گرديم . 

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است