لوگو
تاریخ: 1397/10/18    
پاي اپليكيشن‌ها به باغ رضوان باز مي‌شود پاي اپليكيشن‌ها به باغ رضوان باز مي‌شود
اپليكيشن خدماتي سازمان آرامستان‌ها ( ويژه تلفن‌هاي همراه) شامل خدمات متنوعي است كه شهروندان مي‌توانند با نصب آن از خدمات منحصربه فرد آن بهره‌مند شوند.

به گزارش ايمنا، اين اپليكيشن با هدف كمك به مردم براي بهره‌مندي از خدمات بيشتر، از طريق صرفه جويي در وقت، تسريع و تسهيل در انجام امور متوفيان راه اندازي شده است.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري اصفهان در اين باره گفت: شهروندان مي‌توانند با نصب اين اپليكشن، مزار متوفيان خود را همراه با عكس و زندگينامه آن‌ها جستجو و حتي در نقشه، قبور مدنظر خود را مسيريابي كنند كه اين مسيريابي از طريق اپليكيشن سبب دسترسي سريع مردم به قبور، جلوگيري از ترافيك و اتلاف وقت مي‌شود.

سيد رضا جعفريان با بيان اينكه ثبت سفارش خدمات مجالس ترحيم و درخواست مداحان و قاريان از امكانات اين نرم افزار است، ادامه داد: مردم در اين اپليكيشن به راحتي به تاريخچه آرامستان باغ رضوان و نقشه آرامستان دسترسي دارند؛ همچنين شهروندان از طريق اين اپليكيشن مي‌توانند با مشاهير مدفون در آرامستان باغ رضوان و زندگينامه آنها آشنا شوند و محل دفن آن‌ها را به طور دقيق مسيريابي كنند.

وي اضافه كرد: به منظور سهولت مردم براي زيارت اهل قبور در اين اپليكيشن، زيارت اهل قبور، ادعيه، مناجات و آشنائي با آداب زيارت تعبيه شده است؛ از ديگر مزاياي اين اپليكيشن اين است كه مردم به راحتي مي توانند اخبار آرامستان باغ رضوان را در اپليكيشن مشاهده كنند.

مديرعامل سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان خاطرنشان كرد: در آينده‌اي نه چندان دور، امكانات ديگري براي خدمات رساني بهتر به مردم  از جمله درخواست اعزام خودرو حمل متوفي، امكان پيش خريد حفره، اطلاع از زمان برگزاري مجالس ترحيم متوفيان، امكان ارسال نتايج جستجوي متوفيان از طريق پيامك و سفارش خدمات پس از دفن به اين اپليكيشن افزوده مي‌شود.

به گزارش ايمنا، شهروندان مي‌توانند با مراجعه به سايت سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان و يا كافه بازار، اپليكيشن مورد نظر را دانلود كنند و از خدمات آن بهره ببرند.

 

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است