لوگو
تاریخ: 1397/11/14    
آيين تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز و پيشكسوتان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان آيين تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز و پيشكسوتان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان
در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران، آيين تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز و پيشكسوتان سازمان آرامستان‌هاي شهرداري اصفهان در مجتمع فرهنگي هنري شيخ بهايي برگزار شد.

معاون خدمات شهري شهردار اصفهان با حضور در جشن تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز و پيشكسوتان اين سازمان، با اشاره به چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران گفت: ياد و خاطره شهداي چهل سال تثبيت نظام جمهوري اسلامي ايران كه براي استقلال و امنيت اين كشور به شهادت رسيدند را گرامي مي داريم.

 حسين اميري با اشاره به زحمات كاركنان سازمان آراستان‌ها افزود: بايد از خانواده بزرگ و تلانشگر اين سازمان كه در راستاي خدمت رساني به مردم فعاليت مي‌كنند، تقدير و تشكر ويژه داشت.

وي افزود: همكاران ما در سازمان آرامستان‌ها انسان‌هاي زحمت‌كش و ايثارگري هستند كه نمي دانيم با چه زباني از تلاش و زحمات آن‌ها قدرداني كنيم. دشواري ها و مصائب اين كار و سختي كار آن‌ها را همه‌ي ما به خوبي درك مي‌كنيم و اميدواريم بتوانيم قدردان زحمات آن‌ها باشيم.

معاون خدمات شهري شهردار اصفهان گفت: همكاران ما در سازمان آرامستان‌ها وظيفه سنگيني بر دوش دارند، چراكه افرادي كه به اين سازمان مراجعه مي‌كنند، معمولا افرادي هستند كه به دليل از دست دادن عزيزانشان در شرايط روحي مناسبي قرار ندارند و توقع دارند كاركنان سازمان با آن‌ها همدلي كنند.

حسين اميري افزود: اين جشن با هدف ايجاد نشاط و شادماني براي كاركنان سازمان و خانواده آن‌ها تدارك ديده شد، چراكه خانواده هم جزئي از بدنه سازمان است. اگر محيط خانه محيطي آرام و بانشاط باشد، قطعا همكاران ما در شهرداري هم با نشاط، توانايي و انرژي بيشتري وظايف خود را دنبال مي‌كنند.

وي با اشاره به تجليل از دانش‌آموزان و دانشجويان ممتاز كاركنان سازمان آرامستان‌ها گفت: هريك از فرزندان شما مي‌توانند نخبه‌هاي جامعه آينده باشند و در راه اعتلاي اين سرزمين گام بردارند در نتيجه وظيفه ماست از تلاش آن‌ها در راه كسب علم و دانش تجليل به عمل آوريم.

لازم به ذكر است در اين مراسم علاوه بر تجليل از دانش­آموزان و دانشجويان ممتاز كاركنان آرامستان باغ رضوان، از پيشكسوتان اين سازمان و تطهيركنندگان نمونه تجليل شد.

 
اصفهان ، کیلومتر 5جاده اصفهان - نایین ، سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان
:آدرس


 031-35723030  :تلفـن

 

.تمامی حقوق متعلق به این سایت برای روابط عمومی شهرداری اصفهان محفوظ است