لوگو
جنسيت در گزينش رانندگان سرويس مدارس ملاك نيست
جنسيت در گزينش رانندگان سرويس مدارس ملاك نيست 1398/06/26
...
اصفهان -  مديرعامل سازمان نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان با بيان اينكه در گزينش رانندگان سرويس مدارس، جنسيت ملاك نيست، گفت: اين خودروها بايد مجهز به علايم حمل و نقل دانش آموزي باشد.

هادي منوچهري در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اينكه طبق مصوبه جديد هفته قبل هئت دولت متقاضيان در حوزه حمل و نقل عمومي با داشتن گواهي نامه پايه سوم راهنمايي مي توانند در سرويس مدارس فعاليت كنند، اظهار داشت: در گزينش رانندگان سرويس مدارس، جنسيت ملاك نيست؛ متقاضيان حمل و نقل دانش آموزي مي توانند با ارائه مدارك لازم و طي كردن دوره هاي آموزشي سازمان تاكسي راني شهرداري اصفهان سرويس دهي به دانش آموزان را از در مدارس انجام دهند.
وي افزود: رانندگان موظفند لباس فرم بر تن داشته باشند و وسيله نقليه، مجهز به آرم، تابلو و علايم مشخص حمل و نقل دانش آموزي باشد.
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان بيان داشت: نرخ كرايه سرويس مدارس در سال تحصيلي جاري به شوراي پنجم شهر اصفهان ارائه شده و در حال طي كردن فرآيند قانوني جهت تصويب است كه پس از تصويب در آن شورا و فرمانداري محترم به اطلاع اولياء دانش آموزان رسيده خواهد شد.
وي بيان داشت: تمام سرويس مدارس شهر اصفهان توسط شركتهاي حمل و نقل دانش آموزي كه تحت نظارت سازمان تاكسيراني هستند فعاليت مي كنند.
منوچهري با اشاره به نظرسنجي از مردم براي سنجش ميزان رضايت شهروندان از سرويس مدارس ابراز داشت: ما در تعامل با اولياي دانش آموزان از طرق گوناگون نظر آنها را جويا مي شويم. براي نمونه در سال گذشته در طرح عملياتي به صورت تلفني بالغ بر 80 درصد شهروندان از نحوه سرويس دهي شركت ها و رانندگان رضايت داشتند و شكايات توسط واحد امور شركتها و واحد بازرسي سازمان بصورت تلفني، تلفن گويا و حضوري ارائه و رسيدگي و در موارد خاص شكايت از طرف حراست سازمان بررسي مي شود.
وي افزود: پارامترها و استانداردهايي اعم از استفاده از خودروهاي مدل بالا، وضعيت ظاهري و داخلي مناسب داراي معاينه فني و بيمه نامه معتبر، دارا بودن وسايل سرمايشي و گرمايشي مناسب از ويژگي هاي انتخاب سرويس مدارس توسط شهروندان است.

روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان 

نشاني: بزرگراه شهيد آقابابايي-ابتداي خيابان شهيد خزاعي-جنب جايگاه گاز

صندوق پستي:

81991-81983

تلفن:

35688900

فاكس:

35688101

ارتباط با ما:

ارسال كلمه سازمان تاكسيراني        به شماره   10008590

 آدرس سايت:isfahan.ir/taxirani

كانال تلگرامي تاكسي خبر  TAXIKHABAR@