لوگو
سهم 14درصدي تاكسيراني اصفهان در سفرهاي روزانه شهروندان
سهم 14درصدي تاكسيراني اصفهان در سفرهاي روزانه شهروندان 1398/07/24
...
منوچهري خبر داد:

سهم 14درصدي تاكسيراني اصفهان در سفرهاي روزانه شهروندان


مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان با اشاره به سهم 14 درصدي تاكسيراني در سفرهاي روزانه شهروندان، گفت: روزانه بيش از 500 هزار نفر سفر در قالب ايمن، سريع، مطمئن توسط ناوگان تاكسيراني انجام مي‌شود.
هادي منوچهري در گفت و گو با خبرنگار #ايمنا اظهار كرد: برون سپاري برخي از خدمات اداري سازمان تاكسيراني اصفهان به هفت شركت كارگزار و 51 شركت حمل ونقل سرويس دانش‌آموزي در راستاي بهبود فرايندها و فعاليت‌ها و براي تسهيل، سرعت و دقت در خدمات‌رساني به مردم، كاهش هزينه‌ها و كمك به كاهش ترافيك و آلودگي هوا انجام شده است.
وي با بيان اينكه توزيع 15 هزار حلقه لاستيك و هفت هزار و 500 روكش صندلي خودرو به صورت رايگان در قالب ارائه بسته حمايتي به رانندگان تاكسي داراي سامانه هوشمند انجام شده است، تصريح كرد: اين اقدام براي نخستين بار در كشور در اصفهان انجام شده كه تا پايان سال نيز ادامه دارد.
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان جابه جايي روزانه بيش از 73 هزار نفر دانش آموز تحت عنوان سرويس مدارس روزانه، همكاري در طرح ستادها و برنامه‌هاي مناسبتي مانند ستاد مهر و ستاد نوروز، برگزاري دوره‌هاي آموزشي و مراسم‌ها، متحدالشكل كردن لباس رانندگان سرويس مدارس را از جمله اقدامات انجام شده سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان در سال گذشته برشمرد و گفت: جشن بانوان تحت عنوان (بانوي شاد، جامعه شاد) با حضور چهار هزار و 400 نفر از رانندگان بانو نيز برگزار شده است.
منوچهري ادامه داد: برگزاري كارگاه آموزش گردشگري با همكاري سازمان ميراث فرهنگي و اتاق بازرگاني به منظور ارتقاء سطح فرهنگ و دانش رانندگان تاكسي از ديگر اقدامات انجام شده اين سازمان در سال گذشته به شمار مي‌رود.
وي از راه‌اندازي سامانه مرخصي آنلاين به منظور تكريم ارباب رجوع در تاكسيراني اصفهان خبر داد و افزود: رانندگان تاكسي براي گرفتن مرخصي پس از مراجعه به سايت سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان به نشاني www.isfahan.ir/Taxirani در قسمت گزينه
 
https://t.me/Taxikhabar

 مرخصي آنلاين وارد شده و طبق راهنمايي‌هاي لازم مرخصي خود را رزرو كرده و پرينت مرخصي را دريافت يا از طريق گوشي موبايل اسكرين شات كرده و از مرخصي خود استفاده كنند.
مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان با بيان اينكه مرخصي آنلاين گامي در جهت احياء دولت الكترونيك و كاهش تردد در شهر و كاهش آلايندگي است، خاطرنشان كرد: با بهره‌برداري از سامانه مرخصي آنلاين شاهد ارائه خدمات بهتر به رانندگان، كاهش ترافيك، بهره‌وري بهتر سازمان تاكسيراني، كاهش هزينه‌ها و سرعت در ارائه خدمات بوده‌ايم
23مهر 98
 علي وطن خواه روا بط عمومي و اطلاع رساني سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان 

https://t.me/Taxikhabar

تاكسي خبر
تاكسي خبر

روابط عمومي واطلاع رسان

نشاني: بزرگراه شهيد آقابابايي-ابتداي خيابان شهيد خزاعي-جنب جايگاه گاز

صندوق پستي:

81991-81983

تلفن:

35688900

فاكس:

35688101

ارتباط با ما:

ارسال كلمه سازمان تاكسيراني به شماره   10002000200023

 آدرس سايت:new.isfahan.ir/taxirani

كانال تلگرام و اينستاگرام تاكسي خبر  TAXIKHABAR@