لوگو
آخرين جزييات از سهميه بنزين آژانس‌ها، تاكسي‌هاي اينترنتي و سرويس مدارس
آخرين جزييات از سهميه بنزين آژانس‌ها، تاكسي‌هاي اينترنتي و سرويس مدارس 1398/08/28
...

 مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان گفت: تمهيدات ويژه‌اي براي برخورداري رانندگان تاكسي‌هاي اينترنتي، سرويس مدارس و آژانس‌ها از سهميه بنزين در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ايمنا، هادي منوچهري سه شنبه 28 آبان‌ماه 98 در برنامه راديويي «سلام اصفهان» با اشاره به نحوه برخورداري رانندگان تاكسي اينترنتي از سهيمه بنزين، اظهار كرد: براساس تدابير صورت گرفته در وزارت كشور، شركت‌هاي تاكسي اينترنتي و برخط در سراسر كشور از جمله اصفهان از 24 آبان ماه تا 24 دي ماه سال جاري مهلت دارند نسبت به قرار گرفتن در چارچوب و تمكين دستورالعمل ابلاغي وزارت كشور و وزارت صنعت و معدن در ارتباط با تاكسي‌هاي بر خط اقدام كنند در غير اينصورت رانندگان، مشمول بهره‌مندي از سهميه سوخت نخواهند شد.

وي افزود: از روز شنبه هفته آينده درگاه مرتبط با سهميه‌بندي سوخت ثبت‌نام باز خواهد شد و سازمان تاكسيراني نسبت به ثبت نام رانندگان آژانس كه مجوز لازم از اين سازمان را دريافت كرده‌اند، اقدام خواهد كرد و نيازي به مراجعه حضوري رانندگان نيست..

وي افزود: چنانچه رانندگان تاكسي بدون مجوز تمايل به استفاده از سهميه سوخت دارند بايد با مراجعه به آژانس‌هاي محله سكونت خود را معرفي و براي ثبت نام اقدام كنند.

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان تصريح كرد: در ارتباط با سرويس مدارس در حال حاضر 80و120 ليتر در نظر گرفته شده، اما ميزان سهميه سوخت در حال بررسي است و احتمال افزايش آن وجود دارد..

وي ادامه داد: با توجه به سهميه‌بندي سوخت، روش پيمايشي براي فعاليت سرويس مدارس در نظر گرفته خواهد شد.

 

منوچهري با بيان اينكه ثبت‌نام رانندگان سرويس‌هاي مدارس براي بهره‌مندي از سهميه سوخت از آذرماه سال‌جاري آغاز مي‌شود، گفت: تخصيص سهميه سوخت خودروهاي سرويس مدارس از آذرماه خواهد بود، اما سهميه رانندگان از 24 آبان لحاظ خواهد شد.

 

وي تاكيد كرد: رانندگاني كه به صورت شخصي در ارتباط با سرويس مدارس فعال هستند و تمايل به استفاده از سهميه سوخت دارند بايد با مراجعه به شركت‌هاي حمل ونقل دانش آموزي نسبت به ثبت نام رسمي خود اقدام و امكان استفاده از سهميه سوخت را براي خود فراهم كنند.

 

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان با تاكيد بر اينكه افزايش خودسرانه كرايه‌هاي تاكسي و سرويس مدارس، ممنوع است، افزود: در صورت نياز به افزايش احتمالي نرخ كرايه‌ها، شوراهاي شهر بررسي و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وي ادامه داد: در صورت مشاهده هرگونه افزايش نرخ توسط راننده، مطابق قوانين حمل و نقل برخورد لازم از طريق سازمان تعزيرات حكومتي استان و بازرسان سازمان تاكسيراني انجام خواهد شد.

منوچهري اظهاركرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده افزايش نرخ در هر مسير با شماره رسيدگي به شكايت شهروندان اين سازمان يا شماره گويا 35688100 تماس بگيرند ويا از طريق فضاي مجازي به آدرس (تاكسي خبر) روابط عمومي واطلاع رساني سازمان   @Taxikhabar  را اعلام كنند.

نشاني: بزرگراه شهيد آقابابايي-ابتداي خيابان شهيد خزاعي-جنب جايگاه گاز

صندوق پستي:

81991-81983

تلفن:

35688900

فاكس:

35688101

ارتباط با ما:

ارسال كلمه سازمان تاكسيراني        به شماره   10008590

 آدرس سايت:isfahan.ir/taxirani

كانال تلگرامي تاكسي خبر  TAXIKHABAR@