لوگو
سهم دقيق خودروها و صنعت در آلايندگي هوا مشخص شود
سهم دقيق خودروها و صنعت در آلايندگي هوا مشخص شود 1398/10/10
*
هادي منوچهري، مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اصفهان در نشست تخصصي با حضور مديران حمل ونقل و اساتيد و دانشجويان دانشگاه صنعتي اصفهان  با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: سازمان تاكسيراني سه هزار و600 دستگاه خودرو فرسوده دارد و عمر متوسط ناوگان اين سازمان هشت سال است، حدود هزار دستگاه تاكسي امسال نهايتا تا پايان ارديبهشت ماه نوسازي مي‌شود.
وي با اشاره به ارائه برخي از كالاهاي زيست محيطي از سال آينده، ادامه داد: معايه فني تاكسي‌ها هر شش ماه يكبار انجام  و تاكسي‌هاي اينترنتي نيز امسال راه‌اندازي مي‌شود.
مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اصفهان با بيان اينكه امروز 750 هزار سفر با تاكسي انجام مي‌شود، تاكيد كرد: از اين تعداد 500 هزار سفر با سرويس مدارس و تاكسي پلاكته و آژانس‌ها و در حدود 200 تا 250 هزار سفر با تاكسي‌هاي آنلاين انجام مي‌شود.
وي تاكيد كرد: در شهر اصفهان 11 هزار خودرو اينترنتي، 9 هزار و 500 خودرو تاكسي‌ زرد رنگ، هشت هزار و 500 سرويس مدرسه و سه هزار و 500 آژانس و تاكسي وجود دارد.
منوچهري پيشنهاد داد: تا دانشگاه صنعتي اصفهان و بخش صنعت و معدن همكاري در خصوص منشا آلاينده‌ها داشته باشند و خروجي خود را در اختيار مديران شهري قرار دهند تا در زمينه تخصيص بودجه به درستي عمل شود.
مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اصفهان عنوان كرد: زمينه همكاري از طرف سازمان تاكسيراني تا به اين لحظه پيمايشي است و طرح پيمايشي اين سازمان از ماه گذشته با شركت‎‌هاي مختلف اسنپ، تپسي و ماكسيم آغاز شده است همچنين اين سازمان در مباحث تحقيقاتي و پژوهشي از همكاري اساتيد و دانشجويان دانشگاه استقبال مي‌كند.
ايمنا
روابط عمومي و اطلاع رساني سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري اصفهان

نشاني: بزرگراه شهيد آقابابايي-ابتداي خيابان شهيد خزاعي-جنب جايگاه گاز

صندوق پستي:

81991-81983

تلفن:

35688900

فاكس:

35688101

ارتباط با ما:

ارسال كلمه سازمان تاكسيراني        به شماره   10008590

 آدرس سايت:isfahan.ir/taxirani

كانال تلگرامي تاكسي خبر  TAXIKHABAR@